BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Savaitgalio tipsas - Super Bowl XLIV

Sports, Worldwide interest  Žymos: , , Komentarų (0)

Šį sekmadienį (pas mus  tai bus jau pirmadienis) vyks viena iš amerikiečių Top 3 švenčių: Super Bowl’as - amerikietiško futbolo lygos finalas. Tai kas metai būna super svarbus dalykas. Pavyzdžiui praeitų metų finalą žiūrėjo beveik 100 milijonų amerikiečių - čiut ne kas trečias gyventojas ar kiekvienas lietuvis uzdarytas kambaryje su trisdešimčia televizorių. Tą dieną matyt galėtum Baltuosiuose rūmuose pasodint juodaodį prezidentą ir niekas net nepastebėtų. By the way, pernai panašiu laiku taip ir atsitiko… :)

Šiaip sunku pasakyt kodėl jis yra tokis populiarus, nes šiaip žaidžia tik dvi komandos atstovaujančios dviem miestam - Amerikos kontekste tai ale Mažeikiai su Visaginu (New Orleans su Indianapolis). Bet vistiek visa tauta susirenka pas bičiulius su didžiausiais plačiaekraniais, prisikepa kibirus chicken wings, chips and dipping sauce ir visą vakarą žiūri regbį su navarotais. Mum šita užjūrio strateginių partnerių tradicija akivaizdžiai vienodai šviečia. Visų pirma Lietuvoje amerikiečių futbolą suprantančius žmones, matyt, galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų ir tų daugumai tai lėtas ir nuobodus sportas. Be to transliacija prasideda pirmą nakties Lietuvos laiku ir baigiasi 6-7 valandą pirmadienį ryte. Taip išeina, kad sportas nesuprantamas, trunka nerealiai ilgai, super kaloringų chicken wings nevalgom ir galiausiai gert alaus nebus galima, nes iškart po varžybų nepamiegojus reiks važiuot į darbą - šūdas čia, o ne šventė pasakysit. Ane?

Gerai, o ką pirmadienį darbe visi sėdintys prie kompiuterių darys? Ogi, žiūrės geriausias Super Bowl’o reklamas. Dėl pasaulinės finansinės krizės šiais metais reklamų transliacijos kainos atpigo - 30 sekundžių kainuos tik apie 3 milijonus dolerių… Topshop - sukluskit!… :)

Rodyk draugams

DC shoes infomercials

$ aka babkės, Atradimai - nustebimai, Kažkątai, Kita, Sports, www austrės  Žymos: , , , , Komentarų (0)

Buvo tokis nutrūktgalvis vardu Ken Block. Laužė riedlentes, snieglentes ir visokias kitokias …lentes. Kažkada sugalvojo, kad visiems tokiems kaip jis reikia specialių batų toms riedlentėms laužyti ir paleido savo batų skirtų riedlentininkams liniją “DC shoes”. Po dešimtmečio “DC shoes” jau buvo galingas sportinio inventoriaus gamintojas, o pats Ken Block lentą pakeitė į lenktyninį automobilį ir patapo profesionalus ralio vairuotojas (iki S.Loeb dar toli, bet vistiek…).

K.Block žinodamas, kad teisių neturintiems riedlentėmis važinėjantiems jaunuoliams matyt nėra įspūdingesnio dalyko, nei super galingas lenktyninis Subaru nesugebantis važiuoti tiesia linija - pradėjo kurti tokius dešimties minučių reklaminius klipukus. Pradžioje labai dramatiškai parodomi keli “DC shoes” produktai (visi prasuka tą dalį) ir tada kelias minutes K.Block su savo Impreza laksto šonais aplink įvairias kliūtis:

Ar tokia reklama veikia? Šiuos vaizdelius pasižiūri milijonai žmonių. Top Gear juos parodo dar nesuskaičiuojamiems milijonams žiūrovų. O mes nors matyt neišstovėtume nei kelių sekundžių ant riedlentės, bet apie “DC shoes” žinome.

Rodyk draugams

Čempionų lyga: Barcelona - Chelsea

Kita, Sports  Žymos: , , , , Komentarų (3)

Vakarykštis futbolo mačas palikęs nuostabiausią įspūdį :) True :)

Įvykių chronologija, pagal skins.lt :

Popietė - Futbolo komentatoriai susirenka prieš Žalgirio - Ryto rungtynes. “- Padarom po bokalą… Šiandien rungtynes komentuoti… Bokaliukas nepakenks…” Padaro po 2…   Per pirmą kėlinį… Paskui 40 brendžiuko per pertrauką - nerimas ant širdies… Į pabaigą dar 2 alaus… Po rungtynių - po 100 gramų baltos… Tada parūko žolytės… Saulė jau vakarop - eina komentuoti rungtynių… Komentavimas nuostabus :) Tikrai :)

Vakaras - The game… Barca visą žaidimą pralošinėja… Nepataiko į vartus niekaip…

Antras kėlinys - teisėjas, teisėjaujantis svarbiausioms šiemet rungtynėms, sako: ” - Ai nu kažkątai… Užkniso teisėjauti… Darau kaip noriu… Raudona Barcai… Nematau rankos… Dzin, kad Ballacas spjaudo į ausį…”

Lietuvos futbolo federacijos funkcionieriai stebintys rungtynes - “- Tas teisėjas mums smarkiai tiktų! Cool varo! Imam į aukščiausią Lietuvos lygą?…”

Paskutinės pridėto laiko minutės - Barca vienintelį kartą per 90 min muša į vartus… Pataiko… Laimi….

UEFA funkcionieriai, po rungtynių: “ - Davai greitais stumiam tą teisėją kur nors nuo žiniasklaidos akių… Greitai ir per šiąnakt… Padarysim jį vaikų darželio direktorium… Andoroje… Niekas ir nesupras, kad jis teisėjavo rungtynėms…

Abramovičius po rungtynių: “- Nu N***ui” Ir padaro litrą…

Nu visa įspūdžių puokštė per vieną vakarą… :) Jei nematėt - daug praradot… :)

Rodyk draugams

Lietuviai mažiausiai lietuviškame sporte

Sports  Žymos: , , , Komentarų (10)

Savaitgalį vyko amerikietiško futbolo lygos NFL draftai arba mūsiškai naujokų birža. Komandos rinkosi geriausius universitetų žaidėjus ir pasiryžo mokėti jiems nerealius pinigus. Štai pavyzdžiui pirmuoju numeriu pašauktas naujokas profesionaliame lygyje nesužaidęs nei vienos minutės gavo didžiausią lygoje atlyginimą. Didesnį net už pačias ryškiausias lygos žvaigždes. Sistema tikrai keista. Juk jei jūs dirbdami metų metus kiltumėt karjeros laiptais, darbais įrodytumėt valdžiai savo vertę, taptumėte geriausiu savo srities specialistu, bet gautumėte mažesnį atlyginimą nei ką tik universitetą baigęs jaunuolis - matyt nebūtumėt labai patenkinti :)

Bet džiugus dalykas yra tas, kad 35 numeriu į St. Louis Rams komandą buvo pašauktas James Laurinaitis. Jis tampa dar vienu lietuvių kilmės žaidėju lygos istorijoje šalia tokių žvaigždžių kaip Dick Butkus ir Joe Jurevicius. J.Jurevicius pastaruosius dešimt metų žaidė “wide receiver” pozicijoje, bet šiais metais greičiausiai turės baigti savo karjerą. Jis ant rankos turi netgi išsitatuiravęs lietuvįšką Vytį. Dick Butkus žaidė 1965-1973 ir iki šiol yra laikomas vienu geriausių visų laikų žaidėju. Dėl savo agresyvaus žaidimo būdo buvo tituluotas kaip “The Most Feared Man in the Game”. Jo garbei kiekvienais metais geriausiam šalies jo pozicijos universiteto žaidėjui yra įteikiamas “Dick Butkus award”. 2007 metais šį apdovanojimą gavo James Laurinaitis. Tikėkimės jis bus ne ką prastesnis žaidėjas.

Rodyk draugams


Dizainas N.Design Studio. Susikurk savo blogą BLOGas.lt
Įrašų RSS Komentarų RSS