BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip pasigaminti lesyklėlę už 1,79 Lt?

$ aka babkės, Atradimai - nustebimai, Creatyvas nachalia, Ecology, Kita  Žymos: , , , , Komentarų (8)

Jei susizgribote, kad už lango į stiklą barbena zylės, o pagaminti lesyklėlę nelabai yra iš ko ir kaip (pirkti už dvidešimtį litų nelabai norisi), štai Jums paprastas receptas, kaip super pigiai ir super estetiškai išspręsti problemą.
Jums reikės - virvagalio ar vielutės (kad pakabinti lesyklėlę), kokoso riešuto - kuo didesnis tuo geriau, bet iš principo tinka ir maži, pardavinėjima po 1.79 Lt ar panašią sumą, pjūkliuko medžiui ar metalui (gal ir nežinojote, bet medžio pjūkliukas taip pat gerai pjauna kokosą kaip ir medį), pieliuko skobti minkštimą ar išgręžti skylutę.
Procesas - imate kokosą, peiliu pragręžiat viršuje esančiuose trijuose taškuose skyles, išvarvinat skystimą. Tada pjūkliuku ipjaunat iki pusės dvi siūlės horizontoliai ir išpjaunat dvi siules vertikaliai. Išskobiat “vidurius”, per viršutines skulutes įveriat virvagalį ar vielutę ir belieka tik pakabinti:

Rodyk draugams

Fotografijų albumai ne tik .pdf formatu

Kita  Žymos: , , Komentarų (0)

Mūsų Andrius wrote:

Jeigu per 3 metus fotoalbumas pasipildė 9000 naujų nuotraukų, ne šiaip skaitmeniniu muilinuku pripyškinta, ryškinta, skanuota, aprašyta, sudėta tvarkingai Flickre kur kaip ir gali pamatyti kas diena … bet gi norisi kartais jas pažiūrinėti ir parodyti kitiems nejungiant laptopėlio į tinklą, tiesiog prie puodelio kakavos :)
Taip buvo atrastas www.blurb.com, kuris turi be galo paprastą ir patogia maketavimo programulką ir gali atspausdinti tavo knygą kad ir vieno egzemplioriaus tiražu ;)
Taigi, tik 2 savaičių vakaro laisvalaikis prie kompiuterio ir knygos jau eteryje:
Apie kvadratus - http://www.blurb.com/bookstore/detail/2003335

Ir apie maistą - http://www.blurb.com/bookstore/detail/2003149
Ne tik skrandžiui ;)

Labai lauksime atspausdintų ir dažais kvepiančių apčiuopiamų knygučių, kurios atkeliaus iš už jūrų marių :) Reikia kažką sugalvoti ir ant Lietuvos, kad ir ne lietuvaičiam, bet gal gausesnį ir labiau vartojantys kaimynai susigundytu pasipuošti knygų lentynas savais albumais, memuarais ar eilėraščiais ;)

Rodyk draugams

Pavydu?…

Kita, Marijos žemelė  Žymos: , , Komentarų (3)

Jei šį savaitgalį nebuot miške, reiškias galėjot praleist rudeninį fantastišką grybų kibimą…

Rodyk draugams

Keisti tie žmonės…

Kita, Mumi piktinamės  Žymos: , , , Komentarų (1)

Šiandien vakare šaukštu kabinam išsivirtą jūros bjaurybių sriubą (yra viena tokia kontora Lietuvoje, kuri atveža žuvis esminiams Vilniaus restoranams, bet tai ką išmeta į prekybos centrus šaldyto, tikrai yra ne “gėrybės” o bjaurybės, nes matyt, lieka nuo tų pačių restoranų) ir žiūrim laidą apie verslumą ir verslo pradėjimą su R. Miliūte (vedėjas), D. Kreiviu (svečias ministras), I. Lars (svečias verslininkas) ir kitais svečiais… Ir dievuliau dievuliau, kodėl visi tokie keisti? - Miliūtė savo donkichotišku balsu užduoda klausimus taip, tarsi bus nužudoma po mažą pukuotą dar aklą šuniuką neatsakius taip kaip ji nori; o TV žiūrovai siunčia klausimus - “aš Petras ir ėjau į rizikos kapitalo fondą, bet laiptinėj apsigalvojau ir grįžau ant sofos - TAI KUR TIE JŪSŲ ŽADĖTIEJI RIZIKOS FONDAI MINISTRE?”… “Aš Marytė, ir man VMI suskaičiavo mokesčių už praeitus metus - aš viską slepiu vokeliuose, tai kodėl ta VMI mane atranda? - Ministre juk žadėjot kad VMI bendradarbiaus su verslu, o ne vien baus?”… Kitas - “Aš neturiu interneto, bet noriu sukurti lietuvišką google - tai kodėl man, ponas Ministre, netaikoma Jūsų žadėta lengvata naujam verslui?” ir t.t. ir pan…

Kodėl, vai kodėl, bičiuliai, TV žiūrovai, manot, kad kažkas viską turi atnešt ant lėkštės ir dar sukramtyt, ir jei taip nėra kaltinat valdžią, kubilą, konservus ar bilen ką, bet ne save?… Nu negi Schumacheris užsiregistravo formula1.com puslapyje ir jie pakvietė jaunajį užsiregistravusį entuaziastą apvažiuoti visus etapus ir laimėti pirmajį iš savo 7 laimėtų čempionatų? - Matyt sudaužė daug kartų, paskui daug didesnių ir galingesnių kartų, tada F-1 mašinų ir tik tada po X laiko laimėjo… Negi savo žmoną sutikot ir pakabinot paklausę “Labas mažule, ką veiki?..” - matyt, pasistengėt kažką padaryti daugiau ir kažką kitaip… Tai kodėl, mieli TV žiūrovai, norit kad už Jus viską nuveiktų vyriausybė? ministras?

O I. Larsui įrengsim kada nors altorių - į visus klausimus atsakė tik pozityviai ir labai pozityviai… Valstybės sumetimais reiketų jį klonuoti…

Rodyk draugams

Palinkėjimų koncerte šiandien visos dainos Antanui

Kita Komentarų (3)

Su HB seni, nepirsčiok, nečiaudyk, kaliošų iš balų netraukiok, sugauk undinę ištratink ir paleisk;)… nes mes ne kenkėjai mes visi tiesiog gėjai!!!! ta proga karosiukų DAINA ir gimtadienio atvirukas;)

Rodyk draugams

Ką reiškia būti gimusiam 80‘siais???

Atradimai - nustebimai, Kita  Žymos: , Komentarų (10)

Mūsų Andriaus/Nevirejo/Nefotografo rašinėlis:)

Xa, susimasčiau netikėtai,….. jau galvojat kad prieš mirtį noriu pabambėti apie pragyventa gyvenimėlį? Nė velnio, per mažai aš dar jo nugyvenau:) tiesiog kroviau skaitytas knygas MintVinetu knygynui, pro akis prabėgo krūva nutrintų viršelių ir dedikacijų ant jų….tad nevalyvai užplūdo kai kurie prisiminimai, o iš jų pasistojo klausimas - kas liko dar galove gimusiam 80‘ais ? Nerūpestinga vaikystė pas močiutes svajojant tapti antruoju Jurijum Gagarinu, Čepajevu arba kapitonu Nemo, Olimpiada 80′ Maskvoje ir nutukusi meškutė rankoje belaikanti balionelius, o ant pilvo dėvinti diržą su olimpinių žiedų sagtimi….uniformos mokyklose ir jokios socialinės diskriminacijos….spaliukas, pionierius, komjaunuolis, o paskui partijos narys, aiški ateitis:)….Brežnevo laiduotuvės, tą dieną nereikėjo į mokyklą, paskui didieji vadai mirdinėjo it musės vienas paskui kitą, Černenka…ir vėl laisvadienis prie televizoriaus…..vietoje kelioniu lėktuvu į Ameriką ar Braziliją tuntai knygu ir TV laida „v mire životnych” savaitgaliais:)…o paskui kažkaip viskas pasikeitė, nepriklausomybė, kur dėtis, ka veikti, Gagarinas ir Čepajevas jau senai kažkur numiro, Nemo išplaukė ir negryžo….liko naujo gyvenimo pažinimas….+cigaretės ir alus:)….cigarečių pakelių kolekcija išmečiau besikraustydamas, o vat įdomių gėrimų atikečių kolekciją aptikau vaikiškoje knygoje „Geltonasis rūkas”, manau ne man vienam bus įdomu apžiūrėti jau nebesugryžtamai dingusius skystų produktų pakuotės ekzempliorius;)

Gaivieji gėrimai:

ir kur kas populeresnis Alus:

Ir kokio tik alučio tada nebuvo, ne ka blogesnis pasirinkimas negu šiandien:)

p.s. gerbkime vizualinės autorystės padorumo normas, nevokime, o gražiai paprašykime ir gausite:)

Rodyk draugams

jeigu Gavote nepadorių dovanų;)

Kita, Movies/TV series/Books, Mūsų virtuvėlė, garage sale - faktiškai nachalia  Žymos: Komentarų (1)

Nepadorios dovanos - kažkam tai prezervatyvai ar pripučiama lėlė su keleta skylučių….ir ne būtinai jos skirtos orui pripūsti:), o mums tai nepadorumas šį kartą atkeliavo triufelių pastos pavidale. Kodėl tai nepadoru? ogi todėl kad toks ingredientas pats iš savęs reikalauja perdidelio dėmesio, pasiruošimo ir išmanymo, ko mums tikrai trūksta, neužtepsi gi jo ant batono ir neužsigersi gi alumi ismeigęs akis į TV dėžę:)

Taigi, gavome cielus 35gr vasarinių triufelių iš begalo prabangios gurmanų parduotuvės…praskridom per visas turimas knygas apie maisto gaminima….apie tokius net nerasta, ir vėl teks improvizuoti, imėm 3 receptus, supinėm į vieną, įtraukėme keleta naujų ingredientų ir imemės vakarienės

sviestas, grietinėlė, tarkuotas Džiugas, česnako skiltelė, 2ančiuviai, keletas kaparėlių ir spinatai - padažas. Lakštiniai makaronai, druskytė + nepadoriai brangūs triufeliai - pagrindas.

15 minučių ant labai lėtos ugnies kaitinam ištirpintame svieste apkeptus ančiuvius ir supiltą grietinėlę, imetam česnako skiltelę, nepamirštam pamaišyti. Po 15 min išmetam česnakėlį, įberiam tarkuotą surį, pipirų ir druskos pagal skonį, paragaujam, o tada špinatai. Tuo pačiu metu jau išvirti makaronai, pašlakstyti alyvu aliejumi, sumaišyti su smulkintų triufelių mase…

viskas į lėkštes ir ant stalo….iš balkono atsinešame atvėsintą “beaujolais” butelaiti, užsilikusi dar nuo lapkričio menesio ir sukalbame maldelę - tėve mūsų Kubiliau, kuris esi seime…..

nepasakosim koks skonis, siūlome kiekvienam pasibandyti:)….pasakysim tik tiek, kad emocijos ir plataus mosto skrydžiai buvo panašūs kaip Gustavo enciklopedijoje:)

skanaus ir linkime pasveikti - www.skins.lt ir www.bagslove.com kolektyvas:)

Rodyk draugams

Kiek kainuoja vaizdelis į Trakų pilį?

Kita, NEVIRĖJAS blogas  Žymos: Komentarų (0)

Beveik žiema, šaltoka Trakų ežerų pakrantėse sedėti ant suoliuko su patirpusę ledu porcija delne:) tai kodėl gi neužsukus pasišildyti, suvalgyti “kažką”, susileisti karšto vyno taurę ir ramiai pasišnekučiuoti…renkamės restoranėli su vaizdu į “jūrą”, o tiksliau į Trakų pilį

staltiesė, žvakės, taurių ir irankių ant stalo daugiau negu sugebam suskaičiuot….alutis, kažkas gurkšnoja putojantį vyną, kas tiesiog vandenį su citrina…karštu vynu čia net nekvepia:)

užkandai moliūgų pasta su prieskoniais, sriubitė pomidorinė, nedaug kaip uz 18 lt…bet nieko, užtai vaizdaas kerintis prieš nosi….atvykome su šviesa, kol sulaukėme antro patiekalo jau ir sutemo:)

bet tai netrukdė mėgautis kalakuto krutinėle su daržovių pyragu garnyrui…kažkas paragavo šernienos, kai kas vyno garuose garintos lyno filė….dar po vieną alaus, vairuotojams mineralinio, desertukas ant visu vienas….nedrisome daugiau mėgautis negu galime:)….tik 500 lt + arbatpinigiai 6ių asmenų kompanijai kainavo šiltas vaizdas į salą su pilimi, 17 val net šviesas ižiebė, netaupo Trakiškiai:)

Matyt kita karta teks prisiminti vasarą:) apsirengti silčiau, vietoje ledu nusipirkti po karštą kibiną, prisėsti ant krantinės ir džiaugtis kad kai kam jau ta krizė ikyrėjo:)

Rodyk draugams

Beaujolais…pavėlavom bet nepamiršom

Kita, Mūsų virtuvėlė  Žymos: Komentarų (0)

Nežinome kodėl tai turėtu būti aktualu Lietivoje, bet mums tai dar viena proga pasimėgauti alkoholiu:)…beje šviežiai pagamintu:). Nors oficialiai tai turėjo ivykti ketvirtadieni, bet mes nešvenčiam helloweeno, kodėl turėtume ragauti kažkokiotai rašalo išspausto Prancūzijos vietiniame regione?:)….3 metus vis bandėme pajausti kame čia tas kaifas ir pastoviai užsiraudavome ant kokiotai rūgštaus kompoto…pasimokėm, šiemet nešventėm pakol nesusiradome verto mūsų gomurio, skonio ir kokybės pretendento, kaip nebutu keista, bet tai buvo vos 11 lt kainuojantis rašaliukas iš Rimi prekybos centro, sodraus vyšniu skonio ir labai lengvas lyg būtų baltas

nustebino…tai ta proga užsukome ir į žuvies skyriu, nusipirkome dar gyvų penktadieninių midijų iš Ispanijos ir tik 16 lt kilogramas…pargabenus namo nelaikykite maišelyje, o tiesiu taikymu į šaltą vandenį su ištirpinta jūros druska

ir nebijokite kad prieš perkant jos buvo “išsižiojusios”….penktadieniais tai saugu, vandenyje visos kaip mat susikleidė, o išvirus prasižiojo, viskas kaip ir turėtu būti;). Padažas - imam šviežio baziliko, sutrinam su konservuotais arba šviežiais pomidorais be odelės

žiupsnelis cukraus ir druskos nepamaišys;)….makaronai, šį karta alle “tagliatelle”, neapsigaukite, jie neišbrinksta kaip kokie spagetty, tai planuokite bent jau 150 gr asmeniui

2 puodai, viename verdame Midijas pagardintas vynu ir daržovių buljonu (beje siulyčiau prieš verdant midijas nuvalyti nuo dumblių;) kitame makronai+druska, reikia apskaičiuoti kad užvirtu daugmaž vienodai, tiek midijos tiek tagliatelle užtenka vos 5 minučių…..makaronai nukošiami, supilamas pomidorų ir baziliko padažas, pakaitinama, tada suverčiamos apvirtos midijos, viskas gerai pamaišoma, nepamaišytu sauja trupinto sūrio su mėlynuoju pelesiu

pašildome lėkštes, tai daryti būtina ir labai paprasta….kadangi makaronai labai greitai atvėsta idėjus į šaltas lėkštes, tai tiesiog imame pora lėkščių ir dedame kur katik virė makaronai, pastatome ant jų puodą, kelios minutės laukimo

ir tada jau viskas keliauja lėkštėn, vyno taurės pripildytos, sekančių butelių kamščiai atkimšti…švenčiame

keli citrinos grėžinėliai čia nepamaišys, gera nuotaika ir draugų kompanija taipogi:)…..skonis nepakartojamas, na toks gaivus, lyg midijos katik iš žvejo valtelės, viduržemio jūros skonio ir kvapo, padažas pribloškiantis, nelabai isivaizduojam kokiame restorane galėtume tokio lygio maistelio gauti, na gal kur ne mūsų kišenei, kuriame turi prisistatyti tik iš anksto rezervavęs staliuką, su smokingu ir kur patiekaliukas nuo 30 eurų:)…bet mes ne tokie, turime savo Nevirėją:). Viskas ivyko greitai ir nebrangiai, jeigu priskaičiuotume kiekvienam po vyno butelį, tai vakarienė gautusi po ~18 lt asmeniui;)…kaip matome krizės metu irgi galima valgyti skaniai ir nebūtinai kotletą pas mamą:)…kitai dienai liko dar keli buteliai vyno, tai ta progą pratesėme makaronu tematika ir gaminome nešasldytas tigrines krevete su kalmarais bei kininiais makaronais pagardintais imbieru, česnaku, čili pipiriuku ir agurkais….gaila kad savaitgalis toks trumpas:)

Rodyk draugams

sunervino - dalis Nr2

Kažkątai, Kita  Žymos: Komentarų (0)

Antra dalis buvo nuobodi, o tiksliau net nežinome kada baigsis:) tik po vaišių pastebėjome, kad ant stalo liko gal koks 20 juostelių!!! Mūsų paskrudęs keliauninkas atsiprašęs pasitraukė į tamsųjį kampelį ir pradeda skanuoti, rūšiuoti….Tik nežinia kada baigs…Ir kodėl negalima nusipirkti skaitmenkės? Iš padrikų pasakojimų ir fotkių iš mobilkos susidarėme savo kelionės įspūdį…Na tipo toks jis(kol rašėme, gavome ir šviežiu skanų, bus gražiau):

Tarifa - vėjų sostinė be vėjo, kur musonai dudolina tik bobutėms:)

Gibraltaras - nors ir Britų teritorija, bet vietinės beuodegės beždžionės kultūra ir svetingumu nepasižymi, matyt gedi uodegų:)

Cadiz - miestas sasyska su labai gražiu ir senu senamiesčiu bet apsistoti netraukia

Cipiona - pensininkų ir vaiku rojus, Palanga močiučių, bet po ilgesnės kelionės malionu kojas vandenyne pamirkyt;)

Sanlucar de Barrameda - malonus miestukas su dideliu sūriu intaku kurio pakrantėse driekiasi nacionalinis draustinis Donana, mūsų Čepkelių raistas kur kas vaizdingesnis…Na bet žaluma Ispanijai nekenkia:)

Jerez de la Frontera - Taip, ten mes norėtume gyventi ir bandysime tai įgyvendinti:D Naktį taip šviesu kaip diena, elektros netaupo, užtai saugu ir paprasta naktinėti:)

Sevilla - bulių žudynių, vietinių pramogų ir Andalūzijos sostinė. Naktinis gyvenimas, flamenko ir veikianti korida. Padėti pliusiuka būtina…taip ir pasižymėjome:)

Ronda - kokietai Druskininkai, išpopinta ir iščiustinta vokiečiu turistams, kur net užeiti į božnyčią kainuoja 1 eurą:) Gražu, būtina pakopinėti šlaitais, jamam:)

Kordoba-Alchambra - ka čia bepridursi, pasaulio stebuklas…net močiutės iš kaimų atvaro pažiurėti į akmeninius tapetus:)

Pajūriai, pležai, paplūdimiai…nakti +18-20 diena +28-33 laipsniai spalio mėnesį…vadinasi tikros atostogos prasideda ant žiemos, nes vasara te matyt pekla:)

Malaga-Terramolinos ir viskas aplinkui irgi primena prabangią Palanga su nesibaigiančiom Basanavičiaus gatvėm….nea, mes irgi rinktumėmės jau geriau Tarifa:)

Maistas - jūros gėrybės, daug jūros gėrybių, kad ir nepigiai, bet TAIP TAIP TAIP!!!!

Mašinos mažukės, vietinių džigitų nepastebėta, pėstieji gerbiami, xamizmas pipijamas vietoje….alus:) san miguell ir cruzcampo…mmm, šaltas nuo 0 iki +2 laipsniu, pagarba;)

Apie vyna Jerez jau praitoje serijoje parašyta…..išvada peršasi tokia, kad šalis tikrai verta kietų jaučio kiaušių;)

užskaitom:D ir dar dėl to, kad……….

ten gyvena Jesus;) ir dar dėl to kad pas juos siesta, fiesta ir basta yra svarbiau už 10 dievo isakymų:D

Rodyk draugams


Dizainas N.Design Studio. Susikurk savo blogą BLOGas.lt
Įrašų RSS Komentarų RSS