BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Staigūs RSS prenumeratorių skaičiaus pokyčiai

Kažkątai  Žymos: , Komentarų (1)

Kadangi googleLT atsakymo rasti nepavyko, tai gal kas nors iš protingųjų kurmių pasidalintų mintimis ar žinojimu su mažiau protingais (aka mumis), kodėl paskutinėmis dienomis RSS prenumeratorių skaičius šokinėja triženklėmis sumomis? Ir toks jausmas, kad anksčiau visi blogai pajudėdavo per dieną prenumeratorių skaičiumi pirmyn ar atgal keliais vienetais ar geriausiu atveju kokia dešimčia, o pastarąją savaitę juda šimtais… Apokalipsas? Fukushima? Renesansas?

Senas, geras loger.lt rodo štai tokį vaizdelį, o vakar jis buvo dar įspūdingesnis…

Rodyk draugams

Tekančios saulės šalis…

Kažkątai  Žymos: , , Komentarų (0)

Japonai net ir nepokštaudami, net ir instrukcijas, kaip apklijuoti Polaroidą skinais, susuka taip tarsi būtų Takeshi pilis…

Rodyk draugams

sunervino - dalis Nr2

Kažkątai, Kita  Žymos: Komentarų (0)

Antra dalis buvo nuobodi, o tiksliau net nežinome kada baigsis:) tik po vaišių pastebėjome, kad ant stalo liko gal koks 20 juostelių!!! Mūsų paskrudęs keliauninkas atsiprašęs pasitraukė į tamsųjį kampelį ir pradeda skanuoti, rūšiuoti….Tik nežinia kada baigs…Ir kodėl negalima nusipirkti skaitmenkės? Iš padrikų pasakojimų ir fotkių iš mobilkos susidarėme savo kelionės įspūdį…Na tipo toks jis(kol rašėme, gavome ir šviežiu skanų, bus gražiau):

Tarifa - vėjų sostinė be vėjo, kur musonai dudolina tik bobutėms:)

Gibraltaras - nors ir Britų teritorija, bet vietinės beuodegės beždžionės kultūra ir svetingumu nepasižymi, matyt gedi uodegų:)

Cadiz - miestas sasyska su labai gražiu ir senu senamiesčiu bet apsistoti netraukia

Cipiona - pensininkų ir vaiku rojus, Palanga močiučių, bet po ilgesnės kelionės malionu kojas vandenyne pamirkyt;)

Sanlucar de Barrameda - malonus miestukas su dideliu sūriu intaku kurio pakrantėse driekiasi nacionalinis draustinis Donana, mūsų Čepkelių raistas kur kas vaizdingesnis…Na bet žaluma Ispanijai nekenkia:)

Jerez de la Frontera - Taip, ten mes norėtume gyventi ir bandysime tai įgyvendinti:D Naktį taip šviesu kaip diena, elektros netaupo, užtai saugu ir paprasta naktinėti:)

Sevilla - bulių žudynių, vietinių pramogų ir Andalūzijos sostinė. Naktinis gyvenimas, flamenko ir veikianti korida. Padėti pliusiuka būtina…taip ir pasižymėjome:)

Ronda - kokietai Druskininkai, išpopinta ir iščiustinta vokiečiu turistams, kur net užeiti į božnyčią kainuoja 1 eurą:) Gražu, būtina pakopinėti šlaitais, jamam:)

Kordoba-Alchambra - ka čia bepridursi, pasaulio stebuklas…net močiutės iš kaimų atvaro pažiurėti į akmeninius tapetus:)

Pajūriai, pležai, paplūdimiai…nakti +18-20 diena +28-33 laipsniai spalio mėnesį…vadinasi tikros atostogos prasideda ant žiemos, nes vasara te matyt pekla:)

Malaga-Terramolinos ir viskas aplinkui irgi primena prabangią Palanga su nesibaigiančiom Basanavičiaus gatvėm….nea, mes irgi rinktumėmės jau geriau Tarifa:)

Maistas - jūros gėrybės, daug jūros gėrybių, kad ir nepigiai, bet TAIP TAIP TAIP!!!!

Mašinos mažukės, vietinių džigitų nepastebėta, pėstieji gerbiami, xamizmas pipijamas vietoje….alus:) san miguell ir cruzcampo…mmm, šaltas nuo 0 iki +2 laipsniu, pagarba;)

Apie vyna Jerez jau praitoje serijoje parašyta…..išvada peršasi tokia, kad šalis tikrai verta kietų jaučio kiaušių;)

užskaitom:D ir dar dėl to, kad……….

ten gyvena Jesus;) ir dar dėl to kad pas juos siesta, fiesta ir basta yra svarbiau už 10 dievo isakymų:D

Rodyk draugams

Gyvenimo pusiausvyra

Kažkątai, Kita  Žymos: , Komentarų (0)

Įdomi inspirational buvusio Coca Cola prezidento kalba jaunuoliams mokslų baigimo ceremonijoje. Truputis hipiško optimizmo :)
Kodėl tokį keistą dalyką postinam? Todėl, kad galim:

Įsivaizduokite gyvenimą kaip žaidimą, kuriame jūs ore žongliruojate penkiais kamuoliais. Kamuoliai yra: darbas, šeima, sveikata, draugai ir vidinis jūsų pasaulis. Stengiatės išlaikyti visus juos ore nenumetus ant žemės. Greitai suprasite, kad darbo kamuolys yra guminis. Jei jį numesite - jis atšoks atgal. Bet kiti keturi kamuoliai: šeima, sveikata, draugai ir jūsų dvasia yra iš stiklo. Vieną iš jų numetus, jie bus nepataisomai aptrinti, pažymėti, nuskelti, apgadinti ar netgi sudaužyti į šipulius. Jie niekada nebebus tokie kokie buvo. Jūs turite tai suprasti ir siekti pusiausvyros savo gyvenime.

Kaip?

1.Nesumenkinkite savo vertės lygindami save su kitais. Kiekvienas iš mūsų yra ypatingas, nes yra išskirtinis.
2. Neišsikelkite savo tikslų pagal tai ką kiti žmonės mano esant svarbiu. Tik jūs žinote kas jums yra geriausia.
3. Nepamirškite dalykų, kurie yra artimiausi jūsų širdžiai. Įsikibkite į juos kaip į savo gyvenimą, nes be jų gyvenimas beprasmis.
4. Neleiskite gyvenimui praslysti pro pirštus gyvendami praeitimi ar ateitimi. Tik gyvendami šia diena nepraleisite nei vienos gyvenimo dienos.
5. Nepasiduokite kol turite dar ką duoti. Niekas nesibaigia tol kol nenustojate stengtis.
6. Nebijokite prisipažinti, kad nesate tobulas. Ši trapi gija jungia mus visus kartu.
7. Nebijokite rizikuoti. Tik išmokę naudotis pasitaikiusia proga mes išmokstame būti drąsiais.
8. Neatsisakykite meilės savo gyvenime sakydami, kad jos neįmanoma surasti. Greičiausias būdas sulaukti meilės yra mylėti. Greičiausias būdas ją prarasti - laikyti ją per stipriai. Ir geriausias būdas meilę išlaikyti - suteikti jai sparnus.
9. Nelėkite per gyvenimą taip greitai, kad pamirštumėte ne tik kur buvote, bet ir kur einate.
10. Nepamirškite, kad žmogus labiausiai trokšta tik būti pripažintu.
11. Nebijokite mokytis. Žinios yra nieko nesveriantis turtas, kurį galėsite visada lengvai nešiotis su savimi.
12. Nešvaistykite aplaidžiai laiko ar žodžių. Jie negali būti sugrąžinti. Gyvenimas yra ne lenktynės, o kelionė ir reikia mėgautis kiekvienu jos žingsniu.

Brian Dyson
President and CEO, Coca-Cola Enterprises, 1996 09 06.

Rodyk draugams

DC shoes infomercials

$ aka babkės, Atradimai - nustebimai, Kažkątai, Kita, Sports, www austrės  Žymos: , , , , Komentarų (0)

Buvo tokis nutrūktgalvis vardu Ken Block. Laužė riedlentes, snieglentes ir visokias kitokias …lentes. Kažkada sugalvojo, kad visiems tokiems kaip jis reikia specialių batų toms riedlentėms laužyti ir paleido savo batų skirtų riedlentininkams liniją “DC shoes”. Po dešimtmečio “DC shoes” jau buvo galingas sportinio inventoriaus gamintojas, o pats Ken Block lentą pakeitė į lenktyninį automobilį ir patapo profesionalus ralio vairuotojas (iki S.Loeb dar toli, bet vistiek…).

K.Block žinodamas, kad teisių neturintiems riedlentėmis važinėjantiems jaunuoliams matyt nėra įspūdingesnio dalyko, nei super galingas lenktyninis Subaru nesugebantis važiuoti tiesia linija - pradėjo kurti tokius dešimties minučių reklaminius klipukus. Pradžioje labai dramatiškai parodomi keli “DC shoes” produktai (visi prasuka tą dalį) ir tada kelias minutes K.Block su savo Impreza laksto šonais aplink įvairias kliūtis:

Ar tokia reklama veikia? Šiuos vaizdelius pasižiūri milijonai žmonių. Top Gear juos parodo dar nesuskaičiuojamiems milijonams žiūrovų. O mes nors matyt neišstovėtume nei kelių sekundžių ant riedlentės, bet apie “DC shoes” žinome.

Rodyk draugams

Mindaugo karūnavimo diena

Kažkątai, Kita, Marijos žemelė  Žymos: , , , Komentarų (1)

Kuomet didžioji dalis Europos jau buvo “civilizuota”, “išsivysčiusi”, “vieninga” ir “krikščioniška”, mūsų protėviai europiečių suvokimu neturėjo nei vienos iš šių dorybių. Tuo metu paklausus eilinio išprususio Europos didmiesčio gyventojo tikriausiai sulauktum atsakymo, kad lietuviai gyveno medžiuose ir ypatingu delikatesu laikė misionierius, kuriuos visi drauge linksmai dubasindavo. Tik trylikto amžiaus pirmoje pusėje Mindaugas, puikiai pasirodęs priešrinkiminiuose debatuose prieš kitus medžiuose gyvenančius žmogėdras, suvienijo Lietuvą ir tapo didžiuoju kunigaikščiu. O 1253 liepos 6 dieną (gal ir ne liepos 6, bet šį pirmadienį mes vistiek visi švęsime) popiežiaus įpareigojimu Mindaugas buvo vainikuotas Lietuvos karaliumi. Vat tada lietuviai ir išlipo iš medžių, tapo europiečių draugais ( Valio!!!…). Aišku vokiečių ordinai negavo priminimo, kad mes jau draugai (matyt pasimetė tarp viso spamo) ir toliau vykdė masines išvykas į Lietuvą pasižmonėti, kultūrą parodyti ir sulošti vieną kitą mačą snukiadaužio, kuris tuo metu buvo ypač populiari sporto šaka :)

Po Mindaugo mirties, kažkaip niekiam per daug smarkiai nerūpėjo būti karaliumi. Visi mieliau žaidė snukiadaužį su visais ir prieš visus. Tik žymiai vėliau Vytautas (kuris 1410 metais buvo tapęs snukiadaužio čempionato Most valuable player) buvo paskelbtas karaliumi. Deja tuo metu DHL buvo dar labai nepatikima siuntų pervežimo tarnyba. Per daugiau nei pusantrų metų jie taip ir nesugebėjo atvežti karūnos prieš Vytauto mirtį. Smetona su chebra lyg ir bandė švęsti šį neįvykusį karūnavimą kaip nacionalinę šventę, bet matyt ganėtinai liūdnai atrodo, kai nacionaline švente pagerbi tai kas neįvyko :)

Po pirmo pasaulinio karo, kažkas sugalvojo, kad Lietuva turėtų būti konstitutinė monarchija. Tam reikalui tinkamo lietuvio nebuvo, tai pasikvietė vokietį Viurtembergo grafą hercogą Vilhelmą fon Urachą, kuris lietuviškai nemokėjo ir klausimas ar išvis ką nors žinojo apie tą Lietuvą. Išrinkom jį karalium ir praminėm Mindaugas 2.0. Aišku greičiau nei per keturis mėnesius atsakingi vyrai išsiblaivė ir supratę kokią nesąmonę padarė - nutarimą panaikino. Šis įvykis Mindaugui 2.0 per daug problemų kraustytis atgal nesukėlė, nes jis per savo karaliavimo laikotarpį taip ir nebuvo į Lietuvą atvažiavęs.

Taigi realiai turim vieną tikrą karūnavimą, dėl kurio šis savaitgalis ir bus viena diena ilgesnis. Labai tempdami galėtume dar pora nacionalinių švenčių padaryti. O kas jei pas mus tų karalių būtų buvę kaip kokioj civilizuotoj šalį, kur jų buvo kelios dešimtys ir jie tyčia ar netyčia keisdavosi kartais ir kas pora metų - tai švenčių turėtume :)

*Šiuo įrašu nesiekiama nieko įžeisti ar sumenkinti istorinių asmenybių indėlio į tautos istoriją.

**Dalis faktų gali būti iškraipyta, pagražinta ar išgalvota.

***Smagaus jums savaitgalio :)

Rodyk draugams

be2gether foto keistai

Kažkątai, Kita, Marijos žemelė  Žymos: , , , , , Komentarų (2)

Šiandien Andrius buvo tylus, vakar buvo dar tylesnis….bet šian jau geriau, gavome bent laiškelį su fotografijom…sako kad skanavo 2 dienas, bet geriau būtų neskanavęs, nes kas gi patikės kad šitos foto iš festivalio be2gether, pilnai galėjo būti iš kaimo vakaruškos už Rietavo:)… na bet stengėsi, tai įmetėm kelias

pradžių pradžia

pradžių pradžia

kaitinam orą

žemas startas

žemas startas

šviesos įjungtos...

šviesos įjungtos...

žmonės susirinko

žmonės susirinko

gėrimais pasirupinta

gėrimais pasirūpinta

maistu taip pat

maistu taip pat

visi pasiprausę....ir

visi pasiprausę....ir

STARTAS!!!!

STARTAS!!!!

vat toks tas fotoreportažas pas mūsų Andrių gavosi…..nieko nebus, kitamet deleguosime direktorių;) tvarka bus!!!

Rodyk draugams

netiesioginis Skins.lt dalyvavimas b2g

Kažkątai, Kita  Žymos: , , , , Komentarų (0)

Taip jau atsitiko, kad musu maitintojai wok to walk sumanė šventes švest, o ir tuo pačiu žmonęs pamaitint už Vilniaus ribų, tai ta proga priplakėm vieną iš savų, kad makaronus pakočiuotu, grybus nuplautu, kartu šventę pašvestu na ir dar kokia fotografija prisiminimui padarytu…apsidairius ir išsiskaičiavus direktorius ilgai nesvarstęs delegavo mūsų Andrių:), idejo kelias dėžes laikraštinių maišelių, peržegnojo, įspyrė į šikną ir išvarė skleisti skins ideologijos tūkstančiams lietuvių ir baltarusų susirinkusių Norviliškėse:)

Nežinome ka jis ten tiksliai veikė, o vietoje užsakyto normalaus foto reportažo gavome vos kelias fotkes darytas mobilka, iš kurių susidaro gan prieštaringas Andriaus asmenybei vaizdelis….kiek girdėjom iš kitų dalyvavusių….niekas jo nematė plaunančio grybukų ar kočiojančio makaronus, sakė matė lakstanti aplink palapinę kažka sau panosiai bemurmanti, vis tikrino ar laidai gerai sujungti, kur dingo vanduo, kodėl nedega dujos ir išvis kas čia per oras……paskui kontaktas nutrūko:)

Palapinė stovėjo tiesiai prieš vieną iš festivalio scenų

be2gether

be2gether

IDEALI lokacija, į fiestą net Marijonas su Sel buvo atvyke, ko gi daugiau reikia - tūsas, gyva mūzika, lietus, ugnis, alus ir….pilis:)

)

pilis:)

5dieni visa dieną pilė lietus, kaip supratome alus taip pat, visi susispietę palapinėje pratunojo nuo ryto iki paryčių, klausytis muzikos eiti niekur nereikėjo, maistas čia pat, o alus pilstomas šalia, kitoje palapinėje….joo, dabar aišku kodėl visos sekančios foto buvo maždaug tokios

….patikėti laikraštiniai maišeliai kažkodėltais buvo dalinami ne tik maistui patogiai nusinešti, bet ir saugotis nuo lietaus….šventinės euforijos apimtas Andrius dalino juos kam papuolė

nežinia ko jis ten dar prisidirbo, bet sako kad per kelias dienas pro šią linksmai ūžiančią palapinę pasimaitinti praskersavo net 5dalis dalyvavusių žmogeliukų, tikiuosi wok to walk maisto atsargų užteko ir mūsų Andriaus jie ant mesos nepadalino, nes paskutinė musu gauta foto iš draugų buvo tik tokia - paparacių iškabinta vienoje iš palapinių

lost

lost

ant lentos buvo parašyta….DINGĘ/LOST….tarp ju pamatėme ir Andriaus silueta….Andriau - gryžk į darbą greičiau, bo direktorius tau ruošia staigmeną pateptą vazelinu už iššvaistytus maišelius:), ryškink greičiau tas savo juosteles ir parodyk ka ten prisidirbai!!!

Rodyk draugams

Požiūrio taškas į invalidumą ir EU fondus

Atradimai - nustebimai, Kažkątai, Marijos žemelė  Žymos: , , , Komentarų (0)

Kažkur Molėtų - Švenčionių rajonuose nemariąsias mūsų akutes patraukė štai toks lieptas - prieplauka su invalidų ženklu:

Kuo invalidams skirtas lieptas skiriasi nuo įprasto liepto - o gi tuo, kad jis yra mažesnis ir jį uždaro “įprastasis” lieptas:

Rodyk draugams

Ežys - spygliuotas kaip velnias

Kažkątai, Kita, Mūsų virtuvėlė  Žymos: Komentarų (2)

Pasižiūrim į vieną pusę - BADDOG’ai su šuniuku. Pasižiūrim į kitą pusę - Ką Veikti su voverytėm. Mes nusprendėm vietoje mascoto pasiimti ežiuką. Pasikvietėm vieną jau sugrįžusį iš šiltųjų kraštų, gyvenantį kaimynystėje ežiuką. Bet niekaip neįtikinom jo nusifotkinti logotipo pozoj: letenėlės ištiestos, spygliukai atstatyti, nosytė riesta.

Rodyk draugams


Dizainas N.Design Studio. Susikurk savo blogą BLOGas.lt
Įrašų RSS Komentarų RSS