mūsų Andriaus išpažintis:

kas man pasidarė, gi nerūkiau daugiau negu 5 metus…bet paskutiniu metu vieną per vakarėlius, kitą darbo metu, ir net pakelis balkone….pakelis 8 litai, kiekvieną bendradarbio surukyta cigaretė 80 ct iš svetimos kišenės. Gal aš vagis, kodėl taip elgiuosi, kodėl neperku pats? nes aš nerūkau!!! aš nerūkalius…mano pirštai nesmirda, jie švarūs ir visai nepageltę, mano dantys balti ir sveiki, iš mano burnos kvepia pernykščia oro gaiva :), mano automobilio salone netgi nėra peleninės, aš neturiu žiebtuvėlio, mano rūbai nesmirda, net iš vakarėlio gryžęs juos kabinu tiesiai spinton, o ne marinuoju 2 paras balkone….aš nerūkalius, bet paskutiniu metu pastebėjau keistu simptomų - turiu žiebtuvėli kišenėje…ir visą kitą taip arti pasidarė,  tik automobilyje dar vis nėra peleninės…ar ilgam?

Šitas kadras man kainavo 8 lt…. vienas kadras kaip cielas pokelis su 20čia cigarečių kurias gali paversti rūku, pas mus ne Londonas, gal kai kam jo trūksta…nejaugi vargsiu dėl tiek mažai, paversiu savo darbą migla, kuri nutups koncerno kišenėje ;) Uždrausta reklama, bet miglos lazdelės vis paklausoje…nejaugi remsiu seną madą, o gal geriau paliksiu šansą TIP ? pirkdamas negyvo brendo filmus bent busiu išskirtinis nors ir mažai kam žinomas, užsiauginsiu pridėtinę vertę ir parsiduosiu tarptautiniame aukcione ebay…negu mirsių banerių kapinėse delfi :)

Šitas kadras man kainuoja kur kas brangiau negu 8lt, ir ne dėl to kad jis šuva, ir jį reikia vedžioti kasdien bei šerti pilnaverčiu maistu iš veterinarijos klinimkos….JIs MAN kainuoja prisiminimą, valią, ryžtą, meilę ir pagarbą sau, kaip mąstančiam, gyvam ir neabejingam žmogui, kuris gali kasdiena jausti, jaustis ir norėti prabūdus gaivios stiklinės vandens vietoje abejotino stypčiojimo balkone pūčiant miglą aplinkiniams į akis…ir pagaliau jis spalvotas, kaip mano sapnai ir svajos, aš galiu jį užkoduoti kad ir 100 metų tuom ko panorėsiu, ir kas kartą paėmęs padiesiu į vietą….kurios netūri nuorūka…nes ji pavirs šiukšle tik man mirus, o ne po 2 minučių tik išlindus :)

Aišku kai kam pieniška dešra svarbiau negu mano 8 litų vertės Polaroid kadras ar pakelis cigarėčių, bet tai jau jo problema, o aš renkuosi artimiausiems 5 metams gaivaus oro gurkšnį, sumažintą nepriklausomybę nuo aplinkos, švaresnes senamiesčio gatves, bei senus draugus, nors jie ir rūkaliai, bet gerbia mano pasirinkimą ;)

nefotografas/nevirėjas/nerūkalius

Patiko (0)

Rodyk draugams