Jau kuris laikas Facebookas ir Twitteris yra must have dalykas visiems. Šimtai milijonų userių. Jei neturi Facebooko accounto tai sulauksi panašių kreivų žvilgsnių kaip, kad prieš kelis metus sulaukdavai pasakęs jog neužsiregistravęs one.lt. Net visuomenės grietinėlė (gal daugiau vakaruose nei pas mus)  twittina nesustodami. Per žinias šalia sporto, kriminalų ir orų matyt greitai atsiras atskira rubrika apžvelgti žvaigždžių dienos twitterio postams :)  Žodžiu, čia linksma ir smagu, susirasi daug draugų… :)

Bet šalia viso to socializavimosi gėrio atsiranda ir neigiamų dalykų. Štai pavyzdžiui pavasarį USA buvo kilęs labai didelis skandalas, kai viena NFL komanda atleido savo darbuotoją, nes tas nepatenkintas, kad nebuvo pratęstas vieno žaidėjo kontraktas, Facebooke pavadino savo darbdavius “Retarded”. Thats it - kraukis šmutkes ir lauk. Matyt visi girdėjo įvykį kai kažkoks konservatoriukas per Facebooką išgama išvadino ale LT Eurovizijos viltį - teko atsistatydint. Arba pavyzdžiui amerikiečių ir britų karinių pajėgų pastangos uždrausti savo kariams naudotis visais socialiniais tinklais. Juk teorinis variantas gali būti, kad arabas apsimetęs didžiakrūte blondine įsitrina tarp kareivėlio draugų, o tas papostina, kad išvažiuoja patruliuotį ten ir ten. Arabas jam ten pasalą padaro ir galvą nuneša. Scenarijus kaip iš pigaus trečiarūšio filmo, kuris tiesiai į DVD leidžiamas. Bet juk gali būti? :) Ir šiaip pagooglinus žodžius “fired” ir “twitter”, “facebook” ar “blog” įvairių atvejų surasi begalę. Atleidimai, baudos, draudimai susiję su socialiniais tinklais - tikrai yra kasdienybė. Vien vakar ESPN (amerikos sporto žinių kanalas) dviem atskirais atvejais darbuotojams uždraudė turėti savo blogus be valdžios leidimo ir rašyti į Twitterį žinutes nesusijusias su pačiu ESPN.

Žinoma visada galimas paaškinimas, kad kai žmogus atleidžiamas už panašius pareiškimus - tai buvo už ką jį ir šiaip atleisti, jis tik oficialią priežastį suteikė. Bet geriau jau socializuotis atsakingai :)

Pabaigai 30 patarimų, kaip naudoti Twitterį, kad būtum atleistas. Fun :)

Patiko (0)

Rodyk draugams