BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Alkoholio reklamai TV - NE!

Movies/TV series/Books  Žymos: , , Komentarų (3)

Prieš keletą metų lietuviškos televizijos maždaug vidurnaktį eidavo miegot (įjungdavo “lietutį”) arba rodydavo kokias žemos kokybės seksualines - muzikines programas, kur reikia siųsti SMS ir tą reikėjo vertinti, kaip puikią priemonę užmigti. Įsijungi, turinys nežavi, jauki melsva šviesa nušviečia lubas, vien aviniukas, du vainiukai, trys… ir labanaktis… Kai alkoholio reklama buvo uždrausta ir pradėta rodyti po 23 valandos, tai visos televizijos viena už kitą gudriau tempia programą iki antros, kartais iki trečios val nakties, tam kad galėtų įterpti alkoholio klipukus… Ir kas baisiausia pradėjo dėti visai padorius filmus, kuriuos pradedi žiūrėt po vidurnakčio ir negali eit miegot, nes tai “Team America”, nes koks Al Pacino pasirodo netikėtam amplua ar dar koks visai padorus ‘97-ųjų blockbusteris…

Taigi arba alkoholio reklamas reikia uždrausti, kad tiek televizija ir žiūrovai eitų miegoti normaliu laiku… Arba tada jau leisti rodyti dieną, nes kam naudinga tai, kad nuėję miegot po trijų, žmonės keltų devintą? - čia jau galima įžvelgti farmacininkų, pardavinėjančių migdomuosius ir raminamuosius klaną!

Rodyk draugams

Alternatyvi TV

Movies/TV series/Books  Žymos: , , , , , Komentarų (1)

Kai jau televizijos visos kartu kaip susitarusios rodo sausio mėnesio aktualijų laidas, ir herojai iš ekrano skundžiasi kaip jiems sunku iškęsti speigus ir mokesčius už radiatorius, nieko kito nelieka, kaip ieškot alternatyvaus turinio internete… Ir štai vienas geresnių - animacinis realybės šou kuriame susitinka skirtingų multikų herojai (Pokemonas, Foxxy Love, Princese, 20 metų multikų herojė ir kiti) ir visi jie apgyvendinami vienoje viloje… Intriguoja? Eikit čia:

Linkas

Rodyk draugams


Dizainas N.Design Studio. Susikurk savo blogą BLOGas.lt
Įrašų RSS Komentarų RSS