BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Savaitgalio tipsas - išsirink sau tinkamiausią šventę

Atradimai - nustebimai  Žymos: , , Komentarų (2)

Šį savaitgalį nepamirškit išsirinkti sau tinkamiausią šventę, nes krizisas, ko gero, neleis švęsti visų viena po kitos, tai savaitgalį reiktų prioritizuoti:

Stintų šventė

Kinų naujieji metai

Šv. Valentinas

Nepriklausomybės diena

Užgavienės

:)

Gerų švenčių!

Rodyk draugams

Superbowlo 2010 reklamos

Worldwide interest  Žymos: , Komentarų (1)

Čia visos šios nakties Superbowl’o reklamos:

http://superbowl-ads.com/article_archive/?page_id=6980

palinkėsim gero pusdienio šiandieną darbe jas peržiūrint :)

Čia dar geresnis linkas, nes anas nerodo Bud Ligth klipu :)

Rodyk draugams

Savaitgalio tipsas - Super Bowl XLIV

Sports, Worldwide interest  Žymos: , , Komentarų (0)

Šį sekmadienį (pas mus  tai bus jau pirmadienis) vyks viena iš amerikiečių Top 3 švenčių: Super Bowl’as - amerikietiško futbolo lygos finalas. Tai kas metai būna super svarbus dalykas. Pavyzdžiui praeitų metų finalą žiūrėjo beveik 100 milijonų amerikiečių - čiut ne kas trečias gyventojas ar kiekvienas lietuvis uzdarytas kambaryje su trisdešimčia televizorių. Tą dieną matyt galėtum Baltuosiuose rūmuose pasodint juodaodį prezidentą ir niekas net nepastebėtų. By the way, pernai panašiu laiku taip ir atsitiko… :)

Šiaip sunku pasakyt kodėl jis yra tokis populiarus, nes šiaip žaidžia tik dvi komandos atstovaujančios dviem miestam - Amerikos kontekste tai ale Mažeikiai su Visaginu (New Orleans su Indianapolis). Bet vistiek visa tauta susirenka pas bičiulius su didžiausiais plačiaekraniais, prisikepa kibirus chicken wings, chips and dipping sauce ir visą vakarą žiūri regbį su navarotais. Mum šita užjūrio strateginių partnerių tradicija akivaizdžiai vienodai šviečia. Visų pirma Lietuvoje amerikiečių futbolą suprantančius žmones, matyt, galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų ir tų daugumai tai lėtas ir nuobodus sportas. Be to transliacija prasideda pirmą nakties Lietuvos laiku ir baigiasi 6-7 valandą pirmadienį ryte. Taip išeina, kad sportas nesuprantamas, trunka nerealiai ilgai, super kaloringų chicken wings nevalgom ir galiausiai gert alaus nebus galima, nes iškart po varžybų nepamiegojus reiks važiuot į darbą - šūdas čia, o ne šventė pasakysit. Ane?

Gerai, o ką pirmadienį darbe visi sėdintys prie kompiuterių darys? Ogi, žiūrės geriausias Super Bowl’o reklamas. Dėl pasaulinės finansinės krizės šiais metais reklamų transliacijos kainos atpigo - 30 sekundžių kainuos tik apie 3 milijonus dolerių… Topshop - sukluskit!… :)

Rodyk draugams

Vestuvinės suknelės

Atradimai - nustebimai  Žymos: , , Komentarų (5)

Nei mes mus tai labai aktualu, nei mes čia labai ekspertai esam, bet šiaip užtikom, tai pasidalinsim…

Kaip supratom iš čia, vestuvinių suknelių vien nuoma yra afigenas biznis ir suknelė porai parų kainuoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių, jau nekalbant apie pirkimą ar siuvimą, o štai mūsų broliai kiniečiai siūlo sukneles, dar su kažkokiu custom priderinimu nuo 100 iki poros šimtų USD

Nu argi ne nuostabi šalis ta PRC?.. Ir argi ne grobikai tie nuomos salonai ant musu zemes?.. :)

Rodyk draugams

Ką reiškia būti gimusiam 80‘siais???

Atradimai - nustebimai, Kita  Žymos: , Komentarų (10)

Mūsų Andriaus/Nevirejo/Nefotografo rašinėlis:)

Xa, susimasčiau netikėtai,….. jau galvojat kad prieš mirtį noriu pabambėti apie pragyventa gyvenimėlį? Nė velnio, per mažai aš dar jo nugyvenau:) tiesiog kroviau skaitytas knygas MintVinetu knygynui, pro akis prabėgo krūva nutrintų viršelių ir dedikacijų ant jų….tad nevalyvai užplūdo kai kurie prisiminimai, o iš jų pasistojo klausimas - kas liko dar galove gimusiam 80‘ais ? Nerūpestinga vaikystė pas močiutes svajojant tapti antruoju Jurijum Gagarinu, Čepajevu arba kapitonu Nemo, Olimpiada 80′ Maskvoje ir nutukusi meškutė rankoje belaikanti balionelius, o ant pilvo dėvinti diržą su olimpinių žiedų sagtimi….uniformos mokyklose ir jokios socialinės diskriminacijos….spaliukas, pionierius, komjaunuolis, o paskui partijos narys, aiški ateitis:)….Brežnevo laiduotuvės, tą dieną nereikėjo į mokyklą, paskui didieji vadai mirdinėjo it musės vienas paskui kitą, Černenka…ir vėl laisvadienis prie televizoriaus…..vietoje kelioniu lėktuvu į Ameriką ar Braziliją tuntai knygu ir TV laida „v mire životnych” savaitgaliais:)…o paskui kažkaip viskas pasikeitė, nepriklausomybė, kur dėtis, ka veikti, Gagarinas ir Čepajevas jau senai kažkur numiro, Nemo išplaukė ir negryžo….liko naujo gyvenimo pažinimas….+cigaretės ir alus:)….cigarečių pakelių kolekcija išmečiau besikraustydamas, o vat įdomių gėrimų atikečių kolekciją aptikau vaikiškoje knygoje „Geltonasis rūkas”, manau ne man vienam bus įdomu apžiūrėti jau nebesugryžtamai dingusius skystų produktų pakuotės ekzempliorius;)

Gaivieji gėrimai:

ir kur kas populeresnis Alus:

Ir kokio tik alučio tada nebuvo, ne ka blogesnis pasirinkimas negu šiandien:)

p.s. gerbkime vizualinės autorystės padorumo normas, nevokime, o gražiai paprašykime ir gausite:)

Rodyk draugams


Dizainas N.Design Studio. Susikurk savo blogą BLOGas.lt
Įrašų RSS Komentarų RSS