BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Garage sale pavasario pabaigai

garage sale - faktiškai nachalia  Žymos: , , Komentarų (9)

Garage sale šiam savaitgaliui bus kiek kitoks nei įprasta, nes pateikiam iškart net keturis skirtingus skinus. Visi skinai yra nauji ir jokio broko neturi.
Item No.1:
iPhone skinas

Item No.2:
iPod Touch skinas

Item No.3:

iPod Classic skinas

Item No.4:
iPod Nano 3G skinas

Siūlote savo kainą už kiekvieną skiną atskirai. Komentaruose parašote už kurį skiną ir kiek siūlote. Pirmadienį po 12.00  daugiausiai už atskirus skinus pasiūlę dalyviai atsiunčia į sales@skins.lt tikslius savo adresus ir po apmokėjimo per “garage sale” baneriuką kontaktuose, gauna naujus skinus :)

Skinai atitenka:

Nr. 1 - brolis Paulius

Nr.2 - Ion

Nr.3 - Laurynas M.

Nr.4 - Ignas

Parašykite į sales@skins.lt, kuris skinas jūsų, vardą, pavardę ir tikslų adresą. “Garage sale” baneriuką rasite blogo kontaktų puslapyje :)

Rodyk draugams

Barcelona - Manchester 2:0

Atradimai - nustebimai, Marijos žemelė  Žymos: , , Komentarų (4)

2 momentai iš mūsų gyvenimo susijusio su sportu…

1994 m. kai Kunigėlis dar dirbo BTV televizijoje ir kai kažkodėl ši televizija rodė NBA rungtynes, finale susitiko Houston Rockets su Olajuwonu ir Orlando Magic su Shaqu mes pažadėjom, kad išmesim visas surinktas skarbonkes (remember tada skarbonkės buvo big deficitas ir vertybė)… So Houstonas po Semo Casselo afigeno tritaškio laimėjo…Mes išmetėm visas skarbonkes…

1998 m. mes sutikom nerealų bičą Zigmą iš Kupiškio, kuris įsteigė nerealią kažkelintos net ne Lietuvos, bet Vilniaus kažkelintos pagal skaičių lygos komandą, pavadinimu Magija su ta mintim, kad žaistų su Manchesterio United… Nes yra taip - pagal LFF reglamentą Vilniaus kažkelintos lygos komanda, kurią easy įsteigti, gali pereiti į B lygą, paskui po metų gali pereiti į A lygą, laimėti A lygą ir išeiti į čempionų lygą ir jei laimi kelias rungtynes turi šansą sueiti su Manchester United… Taigi tik 2,5 metų, ir kiekvienas storas, nepabėgantis pridurkas gali susitikti su Manchester United ant vienos vejos… Mes žaidėm Vilniaus Magijoje tik dėl tos minties, kad turim šansą lošti su United… Aišku, kad pralošėm… Aišku, kad niekur neišėjom… Bet klausimas: Ar bent viena Lietuvos futbolo komanda turi mintį sužaisti bent vienas rungtynes su Manchester United? Gal dėl to mes suckinam futbole?… Ar mes per savo gyvenimą bent pamatysim kaip Sūduva, Žalgiris, FBK Kaunas išeina į vieną aikštę su United?.. Gal mums reikėtų pradėti kažką vardan to daryti?…

Bet kuriuo atveju, vakar mes buvom už Barceloną, kuri išdrįso eiti prieš Manchesterį ir išdrįso laimėti…

Rodyk draugams

Blogatonas 2009

Marijos žemelė, Mūsų virtuvėlė  Žymos: , , , Komentarų (1)

Prisijungiant prie nezinau.lt iniciatyvos here are our skins.lt votes:

12 points goes to: http://girdzijauskas.blogspot.com/ - protingo žmogaus blogas

10 points goest to: http://llri.blogas.lt/ - laisvosios rinkos institutas

8 points goes to: http://www.apiereklama.lt/ - adneto blogas

6 points goes to: http://ltsr.lt/ - ne visai politkorektiškas blogas

4 points goes to: http://kissingsuzykolber.uproxx.com/ - KSK is a humor site dedicated solely to the NFL

Thank You Džiugas for the wonderful wonderful event! :) See You next year in Oslo :)

Rodyk draugams

The Big Bang Theory

Atradimai - nustebimai, Movies/TV series/Books  Žymos: , , , Komentarų (1)

Bičiuliai, sveiki popietėjė…

Vakar vakarą ir in fact pusę nakties, praleidome tokiose pačiose emocijose, kaip ir Na Palauk 15 serijos peržiūroje kino teatre prieš 25 metus… :) Nuostabios emocijos, netikėtumo elementas, intelektualūs bajeriai - visa tai serialas The Big Bang Theory… Fabula paprasta - du būsimi fizikos Nobelio premijos laureatai, kurių bendras IQ viršija 360, gyvenantys Pasadenoje (Vakarinė pakrantė) sėdi savo apartmente ir bando kabinti kaimynę - blondinę padavėją … Viskas filmuota vienoje lokacijoje (”sitcom”), 10 aktorių serijoje maximum, bet nerealūs bajeriai… Jei jau nesugalvojat ką veikti ir norit gerai praleisti laiką - watch full season :)

Rodyk draugams

Alko Europe trip

Mūsų virtuvėlė  Žymos: , , Komentarų (2)

Jau kelios dienos kaip Andrius palikęs mus vienumoje. Pirminė priežastis buvo ta, kad jis mol važiuoja į Prahą “pasikultūrinti” jo terminologija. Kasdieną gaunam po 3-4 mms su vaizdeliai ir trumpais prierašais: “Linkėjimai iš Moravijos…”, “Linkėjimai iš Lednice…”, “linkėjimai iš Moravske” ir panašiai… Prisegtos fotografijos turi vieną ir tą pačia tematiką:

Jokių veidų, krioklių, kalnų ar dar ko - alus, vynas, becherovka… Panašu, kad jam grįžus visus įspūdžius sumontuosim į Sideways tipo filmą :)

Rodyk draugams

Banko sąskaitos RSS

$ aka babkės, Creatyvas nachalia  Žymos: , , , Komentarų (6)

Užgimė crearyvas iš tingumo… Kažkas sukūrė RSS ir dabar taip išeina, kad nereikia lakstyti po 20 puslapių kasdieną, o užtenka atsidaryti paprastą meilą arba Readerį ir kaip ir virtualiai pabūni keliasdešimtyje puslapių kasdieną, susižinai kas būtina, be “wwww.  ble*** per daug w, www.dlefi.lt, ble*** raidė ne ten…” , naršymo po rubrikas ir pan…. O ką jei bankai imtų ir padarytų sąskaitos RSS? Na yra dabar minimali SMS aplikacija, kuri pasako kai perveda atlyginimą, bet o jei taip nusistatai, kad kas rytą ar kas savaitę, ar tik penktdieniais į popietę bankas ima ir atsiunčia ar meilą ar į Google Readerį, kad mol šiandien (šią sav. ar pan.) nuskaičiavo 100 litų, darbdavys pervedė tiek ir tiek algos, sumokėjai už internetą tiesioginiu debetu ana tiek ir šiai akimirkai turi XXX Lt… Jei jau turi milijoną pinigų sąskaitoj, tai tikriausiai patogu jaustis išskirtiniu ir mintyse dėlioti vieną milijoną prie kito ir tikrai nesinori, kad kas nors žinotų apie tuos milijonus, bet jei sąskaitoj guli keli šimtai ar porą tūkstančių, tai tikriausiai tai būtų smagu tiksliai žinoti ar ten tas šimtas ar tūkstantis guli… O jei turi du ar tris bankus, kur guli 100 litų, tik nežinai kuriame?… :)

Rodyk draugams

Foto muziejus

Mūsų virtuvėlė  Žymos: , , Komentarų (4)

Kai sako, geram šokėjui ir vaikų darželio parketas, netrugdo… Taip ir Andrius, pusantrų metų ir štai kokia beuaty collection vintage fotoaparatų surinkta:

Rodyk draugams

Creatyvas Vilniaus centre, Vilniaus gatvėje

Creatyvas nachalia, Mūsų virtuvėlė  Žymos: , , Komentarų (0)

Taip jau gyvenimas klostosi, kad krauju pasirašėm, kad Wok to Walk esančiam Vilniaus gatvėje (parodaksalu, bet tokia gatvė yra pačiame Vilniuje), aptiutinsim (t.y. “apskininsim”) kubelius - kėdes būsiančius lauke.

Atrodo jie štai šitaip:

Idėja paprasta - siunčiat savo creatyvus, dizainus, foto, menines aplikacijas, textus adresu wokokubeliai@skins.lt, kiečiausius dizainus atrinksim, ką nors gražaus duosim ir apklijuosim kubelius. Plačiau štai čia:

Papimpink WOK’o kubelius!

Rodyk draugams

Unique spamas

$ aka babkės, Atradimai - nustebimai, www austrės  Žymos: , , , Komentarų (0)

Štai kokį creative spamą karta nuo karto gauni, jei prisiverti peržiūrėti visą spamo direktoriją:

Rodyk draugams

Požiūrio taškas į invalidumą ir EU fondus

Atradimai - nustebimai, Kažkątai, Marijos žemelė  Žymos: , , , Komentarų (0)

Kažkur Molėtų - Švenčionių rajonuose nemariąsias mūsų akutes patraukė štai toks lieptas - prieplauka su invalidų ženklu:

Kuo invalidams skirtas lieptas skiriasi nuo įprasto liepto - o gi tuo, kad jis yra mažesnis ir jį uždaro “įprastasis” lieptas:

Rodyk draugams


Dizainas N.Design Studio. Susikurk savo blogą BLOGas.lt
Įrašų RSS Komentarų RSS