BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jay Conrad Levinson Guerrilla Marketing :)

Atradimai - nustebimai, Mumi piktinamės  Žymos: , , , Komentarų (1)

Už keliolikos dienų atvyksta į Lietuvą mesijas, šventoji marketingo dvasia, ir šiaip marketingo gorila arba partizas - tėvas - J.C. Levinson, parašęs Guerrilla Marketing šimtu kažkiek milijonų tiražu :) Žodžiu tuoj paaiškins kaip mes turim daryti marketingą, kaip čia turim gyventi ir ypatingai šiais laikais :) Užmeskime akį į pirmąsias J.C. Levinson knygas iki didžiulės marketingo knygos sėkmės:

555 Ways to Earn Extra Money
Bla bla bla bulshit knyga kaip čia mes galim prasimanyti pinigėlių :)

Earning Money Without a Job
Bla bla bla apie tai, kaip mes visi galim ilgai ir laimingai gyventi :)

An Earthling’s Guide to Satellite TV
Bla bla bla apie kažką :)

Not Your Mother’s Cookbook : Unusual Recipes for the Adventurous Cook
Bla bla bla koautorius apie kažkokius receptus :)

Ar niekad nesusimąstėte, kodėl Levo Tolstojaus “Karas ir taika” yra 4 tomais ir iš esmės nekeistais leidimais (tik to meto CCCP rašytojų sąjungos įvadinis žodis buvo kitoks), o kodėl Guerrila Marketing knygų yra XYZ versijų - Guerrila Marketing, Guerrilla revolution, Guerrilla online, Guerrilla kažkaip kitaip,  Guerrilla kažkam kitam, Guerrilla kažkątai, Guerrilla anataip ir panašiai :) Ar nekyla mintis, kad kažkas rado kampą ir paste copy principu pridarė leidinukų, kad taptų populiarus? :)

Rodyk draugams

Fotoreportažas iš Laikinosios Sostinės :) Lietuva - Prancūzija :)

Marijos žemelė, Mumi piktinamės  Žymos: , , Komentarų (4)

Pasidaliname įspūdžiais iš savaitgalio wyceckos į miestą didvyrį Kaunas ir lemtingų varžybų :)
Liūdniausia, kad nepavyko pamatyti kažkodėl neužskaityto lietuvių įvarčio, nes visą pertraukos laiką reikėjo ieškoti vienintelio tualeto ir atstovėti XY laiko eilę jame :)

Tai štai, prancūzai treniruojasi kažkokiame atsarginiame stadione trys valandos prieš varžybas:

Čia žiūrovai, sumokėję nuo 50 iki 150 litų už bilietus dar stovi lauke jau 10 min vykstant varžyboms (ačiū organizatoriams, mes irgi pamatėme futbolą iš kitos pusės :)

Čia žmonės vis dar stovi :) Dar kartą ačiū organizatoriams :)

Čia atlast, mest stadione :)

Čia varžybos:

Na o čia pabaiga :)

Orakule santykis už lietuvius trečiadienio atsakomosiose varžybose Paryžiuje  1:20 - puiki proga entuziastams užsidirbti :)

Rodyk draugams

Garage sale Pavasaris Vol. 2.

$ aka babkės, garage sale - faktiškai nachalia  Žymos: , , Komentarų (2)

Ant savaitgaliaus, iki pirmadienio 12 valandos pasakykit, kiek Jums atrodo kainuoja tokis pavasarinis skinas :)
Rašot kainas į komentarus, pirmadienį 12 valandą pasižiūrim kas parašė daugiausiai, tam atiduosim apmokėjus per “garage sale” baneriuką viršuje.
Skinas yra štai tokis:

Jo didumas: 375X255 mm. Kažkokių blogių neturi, tiesiog apačioj, jau už kirtimo linijos (tas nesiklijuoja ant laptopo) yra kažkokie textukai :)
Laukiam, laukiam, mes svetelių laukiam komentaruose :)

Atnaujinimas: Jau po dvylikos (savaitgalį reikėjo pasukti laikrodį, jei dar nežinojote :) ir skinas atitenka Pauliui nr.2 :) Parašyk į sales@skins.lt savo vardą, pavardę ir tikslų adresą, kuriuos išsiųsti skiną ir po apmokėjimo skinas bus pas tave :)

Rodyk draugams

Milijonas ir sodyba

Creatyvas nachalia, Marijos žemelė  Žymos: , , , , , Komentarų (1)

Ko gero kiekvienas lietuvis šiuo gyvenimo momentu norėtų turėti milijoną litų sąskaitoj ir sodybą, kur nors Lietuvos užkampyje ant upės, ežero, miško kranto, kurioje būtų galima pasilikti neribotam laiko tarpui - metams, dviems ar trims… Ir dar tablo, sujungto su OMXV, NSDQ ir SP500 ir DOW indexais, kuriems visiems kartu kirtus 10 proc. augimo per dieną ribą užsidegtų pranešimas - It’s time to come back… :)

Rodyk draugams

Populiariausias restoranas Lietuvoje

Atradimai - nustebimai, Marijos žemelė  Žymos: , , , Komentarų (3)

Kai kurie pažįstami sako - “O žinai atsidarė naujas restoranas/kavinė/baras ten ir ten - labai norėčiau ten nueiti… Pažįstami sakė, kad ten gerai ir pan…”
Mes tai norėtume apsilankyti arba savo sekantį menesiadienį atšvęsti “Gremintoje” :)
Anyone, kaip ten papulti? :)

Rodyk draugams

Microsoft Goverment

Creatyvas nachalia  Žymos: , , , Komentarų (2)

Jei jau valstybės, ne tik kad mūsų, bet ir visų, visame pasaulyje, problema yra biurokratinis aparatas, tai gal sprendimas pvz. galėtų būti softas, kuris valdytų valstybę? Jei pvz. koks Microsoftas Office pagrindu sukurtų aplikacijas skirtas valstybei? - pavadintų Microsoft Government, ir šitas softas turėtų tokias aplikacijas kaip Microsoft Finance, Microsoft Justice, Microsoft Economy, Microsoft War ir kitas (ministerijų principu). Kubilius ir Adamkus turėtų visą paketą, siųstų visiems task requestus, reminderius ir pan. Seimo nariai turėtų visų aplikacijų demo versijas, o kiekviena ministerija naudotų jiems skirtus paketus…

Rodyk draugams

Into the Wild

Movies/TV series/Books  Žymos: , , , , , Komentarų (8)

Šita foto yra originaliai padaryta 1992 m. Aliaskoje tūlo Christopher McCandless

Istorija jos tokia, kad vienas jaunuolis kažkuriuo gyvenimo momentu paaukojo 24 000 USD savo tėvų padovanotų santaupų labdarai, pasiėmė kuprinę ir išvažiavo į mitinę kelionę į Aliaską. Iš pradžių viskas atrodė visai nebaisu, kol jis trankėsi po šalį, galiausiai paliko mašiną dykumoje, traukiniais, autostopais, kanoja, pėsčiomis išmaišė pusę Amerikos, pabuvo su keliaujančiais hipiais, kol galų gale pasiekė Aliaską. Be kompaso ir žemėlapio apsistojo vidurį tyrlaukių, kur parašė po kelių mėnesių laukinio gyvenimo tokius žodžius: “I HAVE HAD A HAPPY LIFE AND THANK THE LORD. GOODBYE AND MAY GOD BLESS ALL!” ir mirė nežinodamas, kad už kelių šimtų metrų yra minimali civilizacija ir keltas, galintis jį perkelti per patvinusią upę… Galiausiai kažkas parašė knygą, Sean Penn (šių metų oskaro laimėtojas) parežisavo filmą ir štai mes turim new age Keruako “Kelyje” knygos, filmo ir wikipedijos įrašo pavidalu.
Fiziškai kas liko iš šio žmogaus, tai tik šita, po jo mirties išryškinta fotografija… Susiraskit ir pažiūrėkit filmą :)

Rodyk draugams

Garage sale - pavasaris No.1

garage sale - faktiškai nachalia  Žymos: , , Komentarų (12)

Pirmasis šį pavasarį garage sale:

Visiškai geras, be jokių defektų  15″ laptopo skinas (35,5×24cm dydžio).  Siūlykit kainą komentaruose. Po savaitgalio, pirmadienį 12.00 kas pasiūlo didžiausią kainą, tas ir apmokėjęs pasiima :)

Atnaujinimas:
ideologinisvadas - parašyk savo pilną vardą, pavardę ir pristatymo adresą į sales@skins.lt ir iškart po apmokėjimo tau išsiųsime skiną :)

Rodyk draugams

Useful buityje daiktas - kreditinė kortelė - USB raktas

Atradimai - nustebimai  Žymos: , , , Komentarų (1)

Pasaulis vis tobulėja ir štai ką gaunam ir turim:

Atrodo kaip stora kreditinė kortelė, o realiai yra USB raktas:

Cool :)

Rodyk draugams

Ūkininkų turgus Europoje!

Kita Komentarų (2)

Jei kas nors per kokias 2006 m. Kalėdas, per 2007 m. Velykas ar net ir pernai Liepos 6 d. būtų pasakęs, kad 2009 m. kovą MADOS IR STILIAUS CENTRO Europa foje duris atvers Ūkininkų turgus, Avulio bobutė būtų išsižadėjusi anūko, o Brazauskas būtų sustabdęs Valdovų rūmų statybas iš nuostabos, bet here it's:

Antradieniais Europoje vyksta ūkininkų turgus - galit nusileisti iš 485 aukšto ir nusipirkti pvz. rūkytų mėsos gaminių, morkyčių, kiaušinių ir su ryšulėliu rankoje užsukti į Suit Supply pasimatuoti švarko arba išsirinkti rococco stiliaus vazą ką tik nusipirktoms ekologiškoms ropėms :) Argi ne nuostabus gyvenimo posūkis? :) Tiesiog MADOS IR EKOLOGIŠKŲ KOPŪSTŲ CENTRAS Europa :)

Rodyk draugams


Dizainas N.Design Studio. Susikurk savo blogą BLOGas.lt
Įrašų RSS Komentarų RSS