BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Super Bowl XLIII (aka 43)

Kita Komentarų (1)

Bičiuliai, nepamirštam, naktį iš sekmadienio į pirmadienį 1 val. prasidės žiūrimiausia laida pasaulyje sausio mėnesį - amerikietiško futbolo finalas iš Tampa Bay :)

NFL.com - Superbowl

Jei net nesuprantat kaip tas žaidžiama - taisyklės.

Pas mus šis renginys labiausiai žinomas dėl garsiųjų Superbowl reklamų, kurių vienas 30 sek. parodymas kainuoja 3 mil. dolerių. Čia visas buvusių superbowl reklamų archyvas (perspėjimas - įsijungę galit visą darbo dieną pražiūrėt :)
O čia PETA reklama kurios neleido transliuot šiai metais:

Superbowl transliaciją rodys kabelinė, pvz. Viasat Sport. Neturintys kabelinės arba televizoriaus gali pažiūrėti internetu. Šiais laikais yra jau matys šimtai puslapių, transliuojančių visus TV kanalus internetu. Vienas iš patikimesnių puslapių, kur galėsit rast varžybų transliacijas - MYP2P.eu.

Rodyk draugams

afigieneišas filmas ever! - Slumdog Millionaire

Kita Komentarų (1)

Bičiuliai, po vakar perrašėm savo best ever filmų sąrašą… Aišku sunku išmesti iš pirmos vietos Shawshank Redemption, bet bent jau antra vieta garantuota.
You gotta see this movie:
IMDB.COM
Obuolys.lt

Afigienas scenarijus, nerealus montažas, bravūriškas operatorius. Jei vertinti atskirai soundtracka, tai geresnis ko gero buvo tik Scrubs antro sezono garso takelis… Bet tenai buvo visų metų rinkinys, kurį surašė visokios gviazdos, o čia nerealus indu-techno-disco-kažko romantic reikalas :)
Ir tai yra pseudo indų filmas… Bet tik pseudo… Žemėje dar vaikšto genijų… Vienas jų Danny Boyle…

Rodyk draugams

Garage sale XYZ

Kita Komentarų (7)

Gauname paisteiravimų, “kada mol bus kitas garage sale?”, “ką į jį idėsit?”, “ar galit įdėti į garage sale tą ir aną skiną už 12,50 tikrai pajamčiau?” ir pan.
Skubame nuraminti - kada bus kitas garage sale, nežinom… Kada ant seilės užeis ir įdėsim… Ką dėsim - vėlgi, kas bus po ranka…
Šios savaitės garage sale yra štai su šituo itemu:

Fotkė gal kiek keistai gavosi, bet realiai jis atrodo taip:

Kažkokių blogų dalykų jis neturi, kažkokio broko irgi neturi… Tiesiog liko nuo akcijinio braliukų latvių užsakymo… Skinas idealiai tinka HP Compaq
6735b,
t.y. jis maždaug tiks ir bet kuriam 15,4 colių laptopėliui (gal su nedidelėmis korekcijomis nusikerpant kokį kampą ar panašiai. Kaip ir visad į komentarus rašykit kainą, rytoj (ketvirtadienį) 12 : 00 žiūrim kas pastatė daugiausiai ir apmoka per baneriuką viršuje - tam ir atiduodam, jei jis atsilieps :)

Rezultatas: Išlaukusi pačios paskutinės minutės Evelina pasiūlė didžiausią sumą. Su ja susisieksime ir sutarsime dėl skino perdavimo :)

Rodyk draugams

Novosc! - Pillow bags

Kita Komentarų (1)

Perspjaunam patys save:

Čia yra krepšiai - pagalvės. T.y. gali nešioti kaip pirkinių krepšių arba pasilikti kaip dekorą ant sofos. Arba naudoti kaip nešiojamą pagalvę su rankena :)

Rodyk draugams

Įrašas su “S” ženklu

Kita Komentarų (0)

Po paskutinio apsilankymo kinoteatre kolketyvo akis patraukė kabanti “Jis sako taip…” reklama Vingyje:

Tik keletas lengvų judesių režtuku ties Jim Carrey ir šis kabantis plakatas galėtų tapti puikiai dovana kiekvienam homoseksualui Valentino proga :) Just use Your imagination :)

Rodyk draugams

2009 to do list item No1 - Wikinomics :)

Kita Komentarų (0)

2007-aisiais, po to kai visi jau aplinkui skalambijo apie vienuolynus ir prabangias mašinas, skins.lt kolektyvas privalomają tvarka skaitė štai šitą knygą, kad saloniniuose pokalbiuose nepasijustų dundukais…
2008 - aisiais, kai visi 2007-ųjų Kalėdoms dovanų gavo po knygą apie metimą rūkyti, skins.lt kolektyvas vėlgi, kad nebūtų liaušiais, nepabandžiusiais mesti, ir ją skaitė…
Šiemet panašu, kad metų knygą bus šitą
Taigi vėl visas kolektyvas skaitys apie Wikinomicą privaloma tvarka, kad neliktų nesusikoloboravę :)

Rodyk draugams

Gąsdina krizė?

Kita Komentarų (0)

Labai smagus meilas, pasiekęs mus net 2 kartus :)

“Nespejote iki Naujuju pasigaminti kalendoriu?
Krize isgasdino? manote kad nieko negalima pasigaminti uz simboline kaina?
PASIULYMAS GALIOJA!
1 dalies kalendorius - 25 Lt
3 daliu kalendorius - 35 Lt
reprezentaciniai kalendoriai nuo 60 Lt
minimalus kiekis - 1 vnt.
MAKETAVIMAS NEMOKAMAS !”

Pasirodo kai kam jau tikrai labai blogai :)

Rodyk draugams

Che kuolis - we haz it :)

Kita Komentarų (10)

Čia po kažkurio blogo įrašo, gavom nusiskundimų ir laiškų, kad neturim Che kuolio skino… Here it's on our site - http://skins.lt/product_info.php/products_id/2300

Thanks to www.tadam.lt
Ir kadangi tas yra naujiena, tai pirmą savaitę, mes naujus skinus, kad pamatyti kaip jiems sekasi, tame tarpe ir Chekuolį, laikom mažesne kaina. Be to iki sausio 31 d. užsakytus skinus ir bagsus pristatom nemokamai, tai geresnio laiko gali ir nebūti :)

Rodyk draugams

Gražus vakaras :)

Kita Komentarų (2)

Adamkus per Lietuvos ryto TV prisiminė “negrus”, juos taip ir pavadino… :) Obama prisiekdamas norėjo kažkokiu keistu būdų “executinti” visą ofisą, nes priesaiką skaitęs kažkoks didelis teisinis USA šulas trisdešimt keliuose priesaikos žodžiuose (vieninteliam šią dieną jam paskirtam darbe) susimaišė :) Žodžiu gražaus Jums vakaro :)

Rodyk draugams

www.pats.lt

Kita Komentarų (4)

Atspėkit kas slepaisi po šiuo internetiniu adresu www.pats.lt ?
Ir kas tai palaiko? Ir kam to reikia? :)
Duosim rublį, tam kas atsakys, nes kol kas tai sumaištis skins.lt kolektyve - kas už to slypi… Ar nebus tai tik dar viena sąmokslo teorija?…
:)

Rodyk draugams


Dizainas N.Design Studio. Susikurk savo blogą BLOGas.lt
Įrašų RSS Komentarų RSS