BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Skins.lt NEmaisto parduotuvė

Kita Komentarų (3)

Jei kada skins.lt ir atidarys realią parduotuvę, tai tik čia:

Tiesiog nieko nekeistume, prieš raides “Maisto” pridėtume raide “N” ir “E” ir ant durų darbo laiką pakabintume:)

Puikiausiais parduotuvės akcentas yra šis:

Neįtikėtina, bet šis pastatas stovi ne kur nors Salininkuose ar Burbiškėse bet koks 100 metrų nuo “Europos”, berods Lvovo gatvėje :)

Rodyk draugams

Helowyno cigaretės

Kita Komentarų (5)

Skonis ir kvapas pasirodo prekiauja labai interesnu daiktu:

Tai 100% celiuliozės produktas, ale skaidrus popierius cigaretėms sukti. Jis ant tiek freakiškai atrodo susukus į cigaretę, kad skins.lt jį rekomenduoja kaip šių metų Helovyno atributą.

Just imagine, su tokiu popierium cigaretėms surūkytoms per Helowyną tikrai suteiksit freaky look :)

P.S. Skonis puikus, visai nesijaučia popieriaus…

P.P.S. Health Warning: Jei rūkysit Jūsų spermatozoidai negalės tinkamai apvaisinti Parris Hilton, todėl gerai pagalvokit, prieš rūkydami :)

Rodyk draugams

Dar viena priežastis kodėl gyventi Fabijoniškesė yra gerai :)

Kita Komentarų (2)

Pažįstame gimtąjį rajoną ir vakar teko garbės po 10 metų pertraukos apsilankyti viešojo maitinimo įstaigoje pavadinimu FABAI (anksčiau ten buvo Stiebas ir anksčiau ten skustagalviai mušdavo visus kitus… ). Dabar kavinė FABAI yra Vilnius-famous restoranas, kuriame armėnas kepa unreal grilio šašlykus, kepsnius ir visa kitą. Kaip niekur kitur ten porcija kainuoja ne kokius 15.00 Lt, o sveriama gramais ir gali kainuoti pvz. nuo svorio 14.67 Lt ar kažkiek… Tikriausiai ten galima ir paprašyti daugiau ar mažiau mėsos…


View Larger Map

Žodžiu Fabijoniškėse gyventi galima ir pasirodo dar visai oriai :)

Rodyk draugams

Ir Fabijoniškėse gyventi galima

Kita Komentarų (5)

Čia šitas foto skirtas visiems tiems, kas sako, kad Lietuviška reklama neefektyvi, trūksta kūrybiškumo ir apskritai mes esam bananų respublika… Štai pvz. Fabijoniškėse yra tokių kūrybiškų santechnikų, kurie skelbimų lentose palieka tokius pranešimus:

Ką be pridursi, unikalus santechniko pozicionavimo strategijos įgyvendinimas :)

Rodyk draugams

Vienintelis geras šios savaitės dalykas… :)

Kita Komentarų (0)

Depresija…
Sloga ir kiti nesveikavimai palaužę kolektyvą…
Galima rasti tik vieną pozityvų dalyką, kad ši savaitė prasideda skins.lt deginant žvakutes su mintimi, kad kitą pirmadienį nereiks dirbt… Berods… Faktas dar nepatikrintas  ;)

Rodyk draugams

Pareiga

Kita Komentarų (0)

Mes vėl draugiškai atlikome rinkimų pareigą savivaldybėje vakar… Eilių faktiškai nebuvo… O Jumi? :)

P.S. Visos savivaldybės priima interesantus išankstiniam balsavimui dar šiandien nuo 12 iki 20 val.

Rodyk draugams

Skaitmeninė televizija skins.lt būdu…

Kita Komentarų (2)

Nors prieš porą metų skaitmeninė televizija atrodė visiškas science fiction, apsižvalgius aplink skins.lt kolektyve ji jau gyva kiek netikėta forma… Nadiezda televizoriaus neturi, ji nesiskaito. Andriaus televizorių traktuoja lygiai taip pat kaip židinį - t.y. abu jam skleidžia foną - židinys šilumos foną, televizorius - garso ir spalvų mirgėjimo foną. Tai grįžęs namo jis renkasi, kurį foną - šilumos ar spalvų-garsų foną įsijungti, todėl irgi nesiskaito TV kontekste. O štai piercas ir direktorius neseniai sužinojo, kad yra tokios televizijos kaip “Lietuvos ryto” ar “TV6″, todėl vakarais shierinasi viską kas yra geriausio internete. O geriausia yra štai kas:
 
Scrubs 7 sezonai (kaip baigėsi paskutinis sezonas, taip ir neaišku ar bus dar naujos serijos),
LOST 4 sezonai, TopGear 11 sezonų (laukiama nesulaukiama naujų serijų, nes dabar eina tik kvailas, su kvailais vedėjais TopGear Australia).
Taigi paskutinėm dienom lieka tik Californication (kurio serijos baisiai lėtai kaupiasi viena po kitos) ir NFL life transliacijos sekmadienio naktim… Todėl buvo imtasi veiksmų, kad atsipumpuoti “Deadliest Catch”, kuris atsisiųs ant naujų metų… Bet kuriuo atveju sudėjus šiuos faktus į vietą buvo suprasta, kad skins.lt didžioji dalis kolektyvo yra savotiški skaitmeninės vartotojai - įsijungi kompą, atsisiunti ir žiūri kada nori :) Nu gal tik Oliveris šeštadieniais žiūrimas reguliarios TV kanalais…

Rodyk draugams

Anekdotas apie bankininkus

Kita Komentarų (3)

Truputį sucks, kai kas nors aplinkoje pasakoja kokį nevykusį, prieš 10 metų girdėtą anekdotą apie Brežnevą, Staliną ar dar kokios istorines asmenybes ar laikus, kurių jau nebėra. Nu tipo turi apsimesti, kad juokinga ir kad giliai giliai išgyveni pokarinės sovietikos prisiminimų dramą, bet realiai tai mums nėra svarbu, jau kažkur girdėta ir visai neaktualu…
Vakar vienas bičiulio papasakotas anekdotas yra totaliai kitoks… Nes jame yra kontekstas kuris vyksta, situacija ir personažai, kuriuos galima rasti ar sutikti nūdienoje… Here it is:

Kalbasi du bankininkai:
- Žinok pastarosiomis dienomis miegu kūdikio miegu… Visą naktį pasikūkčiodamas verkiu, o paryčiais dar ir apsišiku…

Labai gražus ir paveikus juodojo humoro pavyzdėlis ;)

Rodyk draugams

Andrius is back from USA

Kita Komentarų (0)

Kadangi šalyje už Atlanto pasirodo nėra jau tiek daug nemokamo Wi-fi kaip buvo tikėtasi, Andrius sugrįžo su milžinišku kibiru lauktuvių, Lietuvos BVP dydžio skola savo kreditinėje kortoje ir su šia nuotrauką iš Lietingos Čikagos… :)

Welcome back :)

Rodyk draugams

Nauji Honda CRV SUV’ai mieste

Kita Komentarų (0)

Vilniuje paskutiniu metu išpopuliarėjo Hondos džipukai, tačiau ne su metalic spalva, ne kažkokiu ypatingu tiuningu, o taip vadinamo “Miško pakloto paketo” Honda CRV. Į paketą įeina, kaip matote foto - miško apkloto imitacija, kad mašina priparkavus miške bembiai jos neišsigąstų ir būtų lengvai galima juos stebėti tiesiog sėdint automobilyje. Taip pat ilgesniam laikui miške palikus tokią Honda, baravykai ją traktuoja kaip natūralų, organinį samanų sluoksnį ir auga tiesiai po karteriu… Į paketą taip pat įeina natūralus spygliuočio kelmas, montuojamas vietoj atsarginio rato, tam kad vairuotojas prie Maximos galėtų mašiną statyti skersai per tris stovėjimo vietas, pasistatyti kelmą ir sulaukęs pasipiktinusių kitų vairuotojų reakcijos atsakyti - “Ką yra? Aš čia jaučiuosi kaip miške, todėl ir statau kaip noriu…”

Sklinda kalbos, kad atėjus rudeniui Honda dar pardavinėja “Rudens gėrybių” paketo CRV - su prikritusių obuolių imitacija ant stogo, ir “Miško turtų paketą”, su kuriuo Hondikės atrodo, kaip ežiukai ant savo spygliukų - stogo nešantys baravykus ir kazlėnus… :)

Rodyk draugams


Dizainas N.Design Studio. Susikurk savo blogą BLOGas.lt
Įrašų RSS Komentarų RSS