BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Coming soon!

Kita Komentarų (0)

Jeigu priercas šiandien nebūtų išvažiavęs į Šiaulius, būtume
paleidę new feature į blogą:

Dabar kadangi esam  biški tinginiai šitą naują blogo feature paleisim
ko gero tik kita savaite :)

Rodyk draugams

skins.lt Šv. Globėjas

Kita Komentarų (0)

Štai kokį globėją galima rasti internete:

 apaštalas Baltramiejus

Taip vadinamas Natanaelis: Bar-Tolomajas, t. y. Tolomajo sūnus, buvo jo tėvavardis. Pilypas nusivedė jį pas Jėzų, ir šis apie jį pasakė: „Štai tikras izraelitas, kuriame nėra klastos“. Natanaelis paklausė: „Iš kur mane pažįsti?“ Kai Jėzus atsakė matęs jį po figmedžiu prieš pakviečiant Pilypui, Natanaelis sušuko: „Rabi, tu Dievo Sūnus, tu Izraelio karalius!“ Jėzus jam tarė: „Tu pamatysi didesnių dalykų” (Jn 1, 43-50), - ir pakvietęs sekti paskui priėmė į apaštalų būrį. Po Jėzaus mirties Baltramiejus skelbęs Evangeliją Indijoje. Šventajame Rašte jis daugiau neminimas, bet tradicija teigia jį uoliai skelbus krikščionybę Mažojoje Azijoje, Mesopotamijoje, Partijoje. Armėnijoje jis atvertė karaliaus Astiago brolį ir išvarė demonus iš karaliaus dukters; supykęs dėl jų atsivertimo karalius liepė Baltramiejų nukryžiuoti. Tokia tradicija gyva Rytuose. Vakarų Europos tekstuose sakoma, kad jis buvo nukirsdintas, o Izidorius Sevilietis ir Beda savo Martirologe tvirtina, kad jam buvo nudirta oda, - ši tradicija paplito labiausiai.
Kankinant Baltramiejui buvo nudirta oda, todėl jis globoja visus, kurie dirba su odomis ir peiliais, t.y. skerdikus, odų raugintojus, knygrišius, pirštinių, batų bei diržų gamintojus; kadangi dažnai vaizduojamas su savo oda tarsi apsiaustu ant rankos, globoja ir siuvėjus.
Dėl to, kad išvarė demonus, jo prašoma padėti išgyti nuo traukulių, nervų ligų ir išvaryti piktąsias dvasiais.
Kartais Baltramiejus vaizduojamas kaip laiminantis apaštalas – tamsiaplaukis vyras su barzda ir ūsais, bet dažniausiai matome jo kankinimo sceną. Kaip atributą jis laiko savo odą, o joje, kad nekiltų abejonių, pavaizduotas ir veidas, tad kartais atrodo tarsi šventasis, nešąs savo nukirstą galvą. Pagrindinis atributas yra peilis, kuriuo oda buvo nudirta.
 
ŠVENTASIS BALTRAMIEJUS (rugpjūčio 24 d.) - Jėzaus apaštalas, kuriam už uolią krikščioniškojo tikėjimo sklaidą Armėnijoje (pagal kitus šaltinius - Indijoje?) buvo gyvam nunerta oda; dėl to simbolinis šventojo ženklas yra peilis.
Liaudyje tai - Gandrų išskridimo diena.

As You can understand rugpjūčio 24 d. būsim komoje, švęsdami savo šventojo dieną :)

Rodyk draugams

New social campaign, new friend, new skin :)

Kita Komentarų (1)

Na viskas eina tokia dramatiška įvykių seka - www.cechas.com skelbia socialinę akciją “Galvok žaliai”, netikėtai kreipiasi į mus, mes staiga tampame neišskiriamais draugais ir staiga natūraliai atsiranda štai šitas skinas:

:)
Gražu, ar ne? :)

Rodyk draugams

Predator skinas

Kita Komentarų (0)

Mes negalime to įsidėti į savo saitą kaip prekę, nes tai ne mūsų picture ir gal net nelegalus, bet štai kokį grožį ant skino atspaudėm (tiesa fotkės atsiųstos iš kliento, gal neatskleidžia viso grožio :) :

Beautiful, ane? :)
Mes happy, kad pasaulį darom gražesnį :)

Rodyk draugams

Lietuvos Paštas must be crazy arba amazing:)

Kita Komentarų (3)

Anksčiau siunčiant siuntas per Lietuvos paštą apmokant sąskaitą uždėdavo ženkliuką “registruotas” uždėdavo štampuką ir išsiųsdavo :) Dabar kažkas matyt suprato kad atsispaudė milijardą pašto ženklų, todėl pakeitė taisykles - registruoti siuntiniai nuo šiol atrodo štai taip:

Nice ane? :) Nusiuntę porą siuntų pasijutom kaip dori filatelistai - dabar jau galėsim pradėti kaupti ženkliukus ir jais keistis su kitais numizmatais :)

Rodyk draugams

Gražiausias Vilniaus grožio salonas :)

Kita Komentarų (3)

Vakar pavyko užfiksuoti įstabų įvykį:

Jaunuolis ryškiai buvo toks “užimtas” klientais, kad nusprendė pasitiuninti žolytę esančia prieš grožio saloną kvadratiniu - lizdiniu būdu - paprasčiau tariant šachmatais :) Tikriausiai mūsų gerbiamas meras surengė gražiausio grožio salono konkursą ir šitas salonas prie Kalvarijų gatvės ruošiasi laimėti :)

Rodyk draugams

Reminescensijos iš Metallica koncerto Rygoje

Kita Komentarų (1)

Galų gale, po 3 dienų nuo Metallicos koncerto Rygoje, piercas prablaivėjo ir iš savo telefono išlupo porą foto ir vaizdelį.

Best reminescensija ko gero buvo ta, kad dar laukiant pasirodant dievų, susirinkę lietuvaičiai pakankamai garsiai ir aiškiai išdainavo porą “ant kalno mūrai” stulpelių, paskui įstabiausias dalykas buvo sustojus Statoile ant išsukimo į Bauskę pasijausti kaip Statoile prie Parlamento, ne aplink vien tik mašinos lietuviškais numeriais, paskui kokią 2:00 val Lietuvos laiku kirsti LV - LT sieną kokių 200 lietuviškų mašinų kolonoje :) Ir apskritai Ryga sekmadienį tiek baruose prieš koncertą, tiek gatvėse po koncerto jautėsi pakankamai smarkiai lietuviška :) Padavėja bare, net jau buvo pramokusi per dieną keletą frazių, ką tądien užsisakinėjo lietuviai :)
Best awards goes to štai šis jaunuolis, kuris puikiai reprezantavo tėvynė Rygoje:

Kas dėl koncerto - vargu bau ar buvo kas nors geriau užsukęs į Baltijos šalis… Pasiruošta scena, LED'ai, pirotechnika ir šiaip patys  Metalistai iš dūšios pagrojo, pasimėtė frazėmis “I fucking love You” :) Puikus reikalas, ypatingai sulyginus jį su Bjork… :)

Rodyk draugams

Spooky pictures

Kita Komentarų (0)

Štai kaip spooky galima atrodyti :)

Rodyk draugams

Metallica koncertas Rygoje

Kita Komentarų (0)

Piercas iš Rygos dar negrįžo.

Liūdi skins.lt kolektyvas

Rodyk draugams

Išdavystė!

Kita Komentarų (0)

Piercas suka, nes vietoj iPhone, kurį jau tuoj tuoj legaliai atvež Omnitel, užsisakė ir laukia štai šito:


Kai jis jį gaus, apmėtysim 2 centų monetomis, nes skino, Nokia E90 neturim ir kol kas nesiruošiam turėti :)

Rodyk draugams


Dizainas N.Design Studio. Susikurk savo blogą BLOGas.lt
Įrašų RSS Komentarų RSS