BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ačiū Jums visiems už 2007 metus :)

Kita Komentarų (1)

Rodyk draugams

SMS iš kaliegų Rusijoje :)

Kita Komentarų (5)

Uvazajemyje druzja i vse, kto prisislal nailucsie pozelanija v 2007 godu. Spesu soobsit ni chrena ne ispolnilos. Sliedovatelno v 2008 godu prosu prislat dengami, konjakom ili podarkami. S nastupajuscimi praznikami… :) MM

- dziaugiames, ko gero, pirmuoju originalios kūrybos SMS per visa šventinį laikotapį, šalia visų kitų paste copy, kurie vaikšto šiuo laikotarpiu :) :)

Rodyk draugams

The Perfect Season

Kita Komentarų (0)

16:0!
Ką tik!
Žavimės keliais dalykais. Vienas jų - NFL New England Patriots komanda (čia aišku nesutariam su direktoriumi, nes jis yra Philadelphia Eagles fanas - kalba eina apie amerikietišką futbolą), tačiau Patriotai padarė, tai ko niekas iki šiol  nebuvo padaręs - Perfect Season - 16 : 0 laimėjimų rezultatas - t.y. 16 iš eilės reguliariojo sezono laimėjimų, nė vieno pralaimėjimo. Dar nė viena komanda per kelių dešimtmečių istoriją nepadarė! Ir vargu ar padarys per ateinančius metus :) Brady ir Moss šį sezoną pasiekė rekordus - vienas daugiausiai touchdown'ų pasavo, kitas daugiausiai touchdown'ų sugavo! Tai žmonės kuriais mes didžiuojamės :)
Patriotais eis į Superbowl'ą - į tą vietą, kur rodomos pačios kiečiausios reklamos pasaulyje :) Mes už juos ! :)


Rodyk draugams

Dovanojam naujo verlo idėją :)

Kita Komentarų (3)

Kalėdos dovanų metas, be to artėja Naujieji metai, kažkuris bankas vykdo milijono vertą kampaniją, o gal būt kai kas iš Jūsų susimąstė, kad kaip būtų faina po Naujųjų metų pradėti kokią naują veiklą, gal daryti kažką, kas atneštų truputėlį pinigėlių ir pan. … :) Taigi dovanojam verslo idėją, mes patys jos tikrai nesiimsim, nors tai ir internetinė veikla… - neatitinka mūsų kriterijų :)

Taigi, projekto pavadinimas: pvz. www.nuolaidukuponai.lt  arba www.geripasiulymai.lt - nė vienas iš šitų pavadinimų kol kas nėra nupirktas, taigi hurry up vardas.lt :)
Projekto esmė: internetinis portalas, veikiantis maždaug gero, tik dizaino prasme upgreidinto forumo pagrindu, kur kasdien uploadinami, kasdien sekami išpardavimų, procentinių nuolaidų, nuolaidų kuponų ir kodų ar kiti special dealai :) Mintis ta, kad tu žinai, jog šią savaitę IKI 10 litų pigesni rambutanai, qemm atiduoda 3 Telemaxima  kodus, o Impuls sausio mėnesį per pus pigiau dalina abonementus - rašyk paprasta forma į www.nuolaidukuponai.lt ar www.geripasiulymai.lt ir pats ieškok kitų userių pateiktų pasiūlymų ir naudokis jais nemokamai… :)
Projekto eiga: jaunas studentas, suprantantis minimaliai php ir html, nusiperka vieną iš mūsų paminėtų arba sugalvoja kokį krūtesnį saito pavadinimą. Pasiima elementaraus forumo ar net ir blogo platformą, ir su gero bičiulio dizainerio dėka upgreidina ją vizualiai, kad būtų elementariems žmonėms suprantama :)  Kas diena promina savo saitą ir pastoviai administruoja (vieno žmogaus tikrai užteks tam reikalui). Paprasti žmonės kasdien lengva forma be  papildomos registracijos gali tiesiog  uploadinti nuolaidas, išpardavimus, specialius kodus ar kuponus, kurie suteikia nuolaidą prekėms ar paslaugoms… Jaunasis studentas maždaug metus nepriima Topocentrų išpardavimų, specialių prekybos centrų užsakytų savaitės nuolaidų ar dar kito reklaminio šlamšto ir savo turinį formuoja tik pats arba patikrindamas vartotojų atsiųstus pasiūlymus.
Tikslinė auditorija: galim čia iki negalėjimo ginčytis, tačiau galim metodiškai įrodyti, kad 1/3 Lietuvos vartotojų enjoina ne nuo to, kad perka pigiau, tačiau nuo to, kad gali nusipirkti daiktus, “tipo” pigiau, nei kiti - smart people (ypatingai suvalkiečiai - no offense)
Projekto sėkmė: po maždaug pusės metų, tas šitą projektą pradėjęs jaunuolis, kruopščiai dirbęs kas vakarą, sukuria ištikimų vartotojų ratą (užteks gauti respectą vien supermama.lt ir to bus per akis pažvelgus į jų dienos lankytojų statistiką) ir lengva, necenzūruojama forma ima parsidavinėti tiesioginiams užsakovams ir media agentūroms - reikėtų nustatyti ne baisias, maždaug vaikiškas kainas, kad užsakovai, dėtų savo nedidelius baneriukus ar content reklamą į saitą…
Projekto resursai: maždaug pusę metų neturintis kažko rimto veikti, bet iniciatyvus studentas, 1500 lt IT poreikiams ir laptopas su internetu
Projekto rizikos: 1. po tuščių kelių mėnesių užsifakinimo, nenuleisti rankų ir varyti toliau - kas dieną, kas kartą darant visą tai ne dėl pinigų, bet dėl šviesesnio rytojaus. 2. neparsidavimas užsakovams, jei taip netyčia atsitiktų projekto pradžioje, 3. konkurentai, kurie pakeis savo dabartines pozicijas į aukščiau aprašytąsias, kai baltais siūlais rodo, kad jie jau iš anksto parsidavę porai užsakovų

Nezyskit, kad tipo, dabar jau yra kažkas panašaus padaryta - tai kas yra, toli gražu nesubūrė bendruomenės, kuri tikrai statistiškai yra, nes dar imsim ir patys padarysim, tiesiog tam, kad įrodyti, kad tai įmanoma… ;)

Good luck jaunasis jaunuoli, kuris imsis šio reikalo - jei ką rašyk, kažkuo gal padėsim :)

Skins.lt komanda, persmelkta Kalėdine verslumo dvasia :)

Rodyk draugams

Puikūs Šventiniai prisiminimai :)

Kita Komentarų (1)

Čia tas įvyko, kiek seniau, prieš kelias dienas, bet prisiminta, buvo tik atsiblaivius po mišrainių ir mandarinų per Kalėdas :)

Prieš savaites dvi, buvo imtasi iniciatyvos organizuoti korporatyvinį skins.lt Kalėdų vakarėlį (thanks to Andrius), pakviečiant visą kolektyvą į belgišką restoraną Pylimo ir Rūdininkų gatvės kampe (kažkokis labai keistas pavadinimas arba jo visai nebuvo)… Džiugiausias momentas iš viso šio reikalo, apart to, kad nesuspėjom prisilupti su tomis 15 belgiško alaus rūšių po 0,33 l buteliukais iki žemės graibymo, buvo šis:

Tas bliūdas, kur toliau, yra su midijomis kažkokiame balto vyno ir česnakų padaže tikrai geresnis už pirmajame plane esantį bliūdą su raudono vyno padažu (nors ir šis neblogas) :)

Antras džiugiausias dalykas, kad visiems, pirmą kartą po kūdikystės, buvo išdalinti ir užrišti seilinukai, kad labai neapsiterliotume moliuskais - įtariam, kad jei geri labai daug alaus šioje institucijoje, ko gero, duoda ir pampersus :)

Ir šiaip labai puikus korporatyvinis Kalėdų sutikimas, kai po belgų restorano einama gerti šiltos Metaxos į Pilies gatvę ir lankyti visų Vilniaus eglučių :)

Rodyk draugams

Ko gero geriausios Kalėdos per pastaruosius +/- 5 metus!

Kita Komentarų (3)

No kidding, šios Kalėdos ko gero geriausios per pastaruosius 5 buvusius ir per ateinančius būsimus 5 metus - carpe diem!, size the moment!, lenk eglę - kol Kalėdos! ar panašiai :)
Ekonomika pastaruosius metus tik kilo į viršų ir dabar pasiekė piką, bet infliacijos, palūkanos, nedidėjantis darbo našumas ir produktyvumas, kylančios į kosmosą NT kainos, ko gero, po kokių pusės metų viską stabdys ir apvers aukštyn kojom - check out rinkos ciklus tam reikalui, jei netikit žodžiu :) Nepadarėme nieko, kas mus kaip bendruomenę, visuomenę ar tautą, kitiems metams pakeltų į naują lygmenį, naują ekonominį laiptelį, taigi, eisim žemyn :) Sorry for inconvieneant truth :)
Šiemet per Kalėdas, mes galim nusipirkti daugiau, nei galėjom pernai, bet lygiai po 3 Karalių visi cypsim, kad vafliai pabrango 20 centų, jogurtai 16 proc, o mėsos perdirbėjai, nusmaukyti Maximos sumažino kainas 10 proc prieš mėnesį, bet kokią sausio 15 d pakels kainas 30 proc. :) Netikit - atsiverskit šitą blogo įrašą, sausio 16 d :)
Bet mes ne apie tai :) Tiesiog mėgaukitės akimirkos džiaugsmu, nes geriausios Kalėdos yra būtent dabar! Valgykit šližikus, gerkit spanguolių kisielių kibirais ir lankykite visus visus artimuosius, nes gali būti, jog kitąmet viską matysit kiek kitaip - liūdniau, niūriau, su mažiau optimizmo… Todėl norime būtent DABAR Jums palinkėti gerų gerų ir džiugių džiugių Kalėdų :)

Rodyk draugams

Hunting season opened for Santa Clause!

Kita Komentarų (2)

Šiąnakt nepamirškit kamine, prie durų, ties eglute pastatyti kilpų, vilkduobių (jei gyvenat, kur nors užmiestyje) Seneliui Šalčiui - viso pasaulio vaikai, tikriausiai susimestų daug daug Snickers šokoladukų už pagautą ir gyvą egzempliorių! - jie juk labai žingeidūs… :)
Merry Xmas!

Rodyk draugams

Rinkis vieną iš dviejų…

Kita Komentarų (1)

Kai turi eglutę, kurią puošdama aj nadiezdapetrovna įsivaizdavo esanti playbojaus pink kiškutis, neturi fotoaparato, kurį Andrius paliko mašinoje (mašiną paliko jis nelabai žino kur, turi tik ruff įsivaizdavimą, kad tai buvo Justiniškės arba Viršuliškės)… O kai vakar neturėjom eglutės, Andrius pusė dienos džiaugėsi nuliovu Canon'u… :) Žodžiu, Kalėdos tai toks metas, kai turi rinktis arba fotoaparatą arba eglutę… Kuri beje yra labai graži…. :)
Anyway Merry Xmas :)

Rodyk draugams

Gera aj nadiezdospetrovnos širdis…

Kita Komentarų (1)

Sutarėm, kad geriausia, ką skins.lt gali padaryti mums visiems, Kalėdų proga kaip įmonė, tai duoti savo artimiausiems bičiuliams padovanoti skins.lt kuponus laptopams - tipo nereiks sukti galvos dėl dovanų, stovėti kamščiuose ar eilėse ir galim susitelkti į darbą ir bla bla bla … :) Bet kažkaip aplankė didelis nustebimas po sprendimo, kai pasirodė, kad aj nadiezdapetrovnos šeimoje ir artimiausių draugų rate yra net 14 žmonių, kuriems reikia kuponų… :) Pasirodo ji artima ir labai draugiška… :) Visgi dabar metas, kai sužinai apie žmonės kažką naujo… :)
Merry Xmas :)

Rodyk draugams

Kaip atpažinti, jog ateina Kalėdos?

Kita Komentarų (3)

Jei ryte važiuodamas į darbą, per pietus per tiltą papietauti, o vakare namo, supranti, kad visur vienodai užkimšta, net tose vietose, kur kamščių niekad gyvenime nematei, apsižvalgyk aplinkui:

a) jei medžiai dažosi rausvomis spalvomis - vadinasi rugsėjo pirmoji;
b) jei medžiai jau be lapų - vadinasi už kelių dienų bus Kalėdos :)
 

Rodyk draugams


Dizainas N.Design Studio. Susikurk savo blogą BLOGas.lt
Įrašų RSS Komentarų RSS