BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nemokamas pristatymas iki spalio 7 d ! :)

Kita Komentarų (0)

Jei atvirai, pamiršome suprograminti ir pakeisti tą dalį, kuri skaičiuoja pinigus už skinų pristatymą, todėl privalome dar savaitei pratęsti nemokamą užsakytų skinų pristatymą - kam nepasitaiko… :)

Todėl iki spalio 7 d. 23 59 min. visus įvykdytus užsakymus pristatysime nemokamai, nuo spalio 8 d. 00 val : 00 min visų užsakymų pristatymas Lietuvoje kainuos 6,95 Lt, Europos Sąjungos šalyse - 14,95 Lt, į visus kitus pasaulio kampelius - 17,95 Lt :)

Naudokitės proga užsakyti skinus iki spalio 7 d. - pristatysime nemokamai ! - į blogą tokio sakinio gal ir nerašytume, bet direktorius liepė įrašyti būtent taip ir su šauktuku gale… Komercija… :) 

 

Rodyk draugams

PayPal Lietuvoje! Finally !

Kita Komentarų (4)

Kartas nuo karto nusiperkam skinų iš konkurentų visame plačiame pasaulyje, kad pažiūrėti kaip jie daro, kaip pristato ir pan. Šiandien iš ryto labai supykom, kad vieni gamintojai parašė, kad jie negali įvykdyti mūsų užsakymo dėl kažkokių techninių kliūčių - tipo jų saitas stringa - ir jie labai sorry, nežino kada išspręs ir grąžino mums pinigus atgal į Paypal… Nuėjom pasižiūrėti į PayPal - o ten - šalia grąžintų pinigų (tikrai grąžino) nu netyčia paspaudėm “Request Money” - na  gi PayPal rašė, kad gal duos Lietuvai gauti pinigus, ne tik siųsti į sąskaitas ir še tau:

Paypal Lietuvoje

Lietuviškos sąskaitos jau gali priimti pinigus!!!!!! Ko gero tai trečias geriausias įvykis Lietuvai po įstojimo į EU ir  Krepšinio čempionato :)

Jau pasiuntėm vieną Eur testinį bandymą - laukiam, kas bus :)

Rodyk draugams

COMING SOON! Tomo Kaunecko paroda “Įkalinti drabužiai” www.skins.lt!

Kita Komentarų (2)

Norime anonsuoti ko gero vieną iš didžiausių naujienų mūsų internetinėje parduotuvėje nuo pat atidarymo… Rimtai! Jau greitai greitai www.skins.lt atsiras skinai su mūsų jau anksčiau minėto kiečiausio Lietuvos fotografo Tomo Kaunecko (fotostudija CIKLOPAS) parodos Įkalinti drabužiai keturiolika fotografijų :) Laukti liko nedaug :)

P.S. AJ nadiezdapetrovna jau atsisakė algos, sakė viską ims Kaunecko skinais :)

Rodyk draugams

Digital meets analog arba dėklas tavo iPodui iš mylimos kasetės ar vinilo

Kita Komentarų (0)

na va šito, tai jau net aš nebūčiau sugalvojus:) išsirenki savo mylimų mylimiausią kasetę, kurių bent jau pas mane garaže kokios 3x dėžės :) arba kokį nors baisiai numylėtą seną seną vinilą…  ir va prašom!   va taip va!

old media protects new media…

Rodyk draugams

Design your own Converse Shoes arba NadiezdosPetrovnos nauji kedukai

Kita Komentarų (0)

taigi, iš tiesų šian ryte susimasčiau, ką gi galim būtų dar personalizuoti? skalbyklę??aha aha… jau turim :) ipodas, laptopas- na… čia jau kaip must be pas mumis. skat'o neturiu ir manau neturėsiu…cigarečių pakelio tiuninimą   atidedu geresniems laikams.. kas čia dar???

o gi sumasčiau:) nauji autoriniai “kedukai”:)

ir tik 65 USD plius pristatymas:)

gut!

Rodyk draugams

Riedlenčių skininimas

Kita Komentarų (1)

Pasirodo pasaulyje skininamos netgi riedlenčių ašys. Kas galėjo pagalvoti? :)

Grindking.com

Rodyk draugams

aj nadiezdapetrovna skinai

Kita Komentarų (0)

Mūsų vis klausia ir klausia, kokius skinus mes patys nešiojame… Todėl dedam aj nadiezdospetrovnos skinus, kuriuos ji nešiojo nešioja arba nešios - nelabai suprasi, nes kasdien ateina su kitu :)

Tuo pačiu pradedame publikuoti nuotraukas su skinais. Jas gali pamatyti mūsų fotoalbume.

Jei jau turi skiną, gali atsiųsti jo nuotrauką - įdėsime į blogą, kad visi pamatytų kaip gražiai atrodo tavo elektroninis draugas ;)

Rodyk draugams

Nauji iPod’ai

Kita Komentarų (0)

“Oi, oi, oi…” pasakė maketuotojas, kai džiugiai jam pranešėm, kad Apple išleidžia naujus iPod'us (http://www.apple.com/itunes/) ir mums reikės būtinai pasidaryti naujų dizainiukų iPod nano, iPod classic ir iPod touch :)

Grįžęs po pusvalandžio parūkimo, jis per visą dieną tepasakė, tik “Uffff…” ir giliai atsiduso…

Rodyk draugams

Look what do we have!

Kita Komentarų (1)

Na štai ką mes turime :) Pirmajį kilimėlį (apie raktus po kilimėliu) padėjom prie lauko durų, antrajį kilimėlį su skins.lt logo gamybos vadovas pasidėjo po savo stalu - labai baisu, kad pavogs, todėl saugom :)

Iš kur gavom - girdime Jūsų klausimus - www.logomats.lt

Rodyk draugams

Ar reikalingi skinai iDrink?

Kita Komentarų (2)

Vieną tokį nuotaikingą - pokštingą pasiūlymą gavom - padaryti skiną iDrink. Jei kažkas turit tokį Lietuvoje - rašykit, gal ir padarytume :)

Rodyk draugams


Dizainas N.Design Studio. Susikurk savo blogą BLOGas.lt
Įrašų RSS Komentarų RSS